Cndryshime vini re ne perdorimin e foljes sipas gjuhes standart dhe migjen-koliq - Letersia Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cndryshime vini re ne perdorimin e foljes sipas gjuhes standart dhe migjen-koliq

Cndryshime vini re ne perdorimin e foljes sipas gjuhes standart dhe migjen-koliq

· 1 · 610

  • Postime: 4
  • Karma: +0/-0

ne: 17-04-2009, 17:40:47
Mund te paraqisni njohurite tuaja sa me shpejt te jete e mundur.ju faleminderit!!!! hmmmmm:

Temat e fundit