Fshatit tim Nivokazit - Letersia Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fshatit tim Nivokazit

Vizitor · 1 · 1333

Fshatit tim Nivokazit

Vizitor · 1 · 1333

ne: 25-05-2009, 19:07:18
nivokaz i bukur
nivokaz i ri
ne zemer te kam
dhe te dua ashtu siq je ti

nuk te harroj kurr
oh vendi im atdhe
ne zemer te kam
se vendlindja ime je

edhe pse larg teje
ne vend te huaj jam
dashurin per ty
ne zemer e kam

Temat e fundit