Jeta - Letersia Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

a ju pelqej ?

po
3 (100%)
jo
0 (0%)

Numri i anetareve qe votuan: 3

Votimi i mbyllur: 20-05-2009, 22:49:53

  • Postime: 12
  • Karma: +0/-0

ne: 10-05-2009, 22:49:53
 jeta eshtë e shkurt-jetoje
 jeta eshtë sfid-sfidoje
 jeta eshtë e bukur
 nese din me jetu
 jeta esht e shkatrumme
 nese ti ke deshtu
-----------------------------
 Ne jet duesh te punosh
 qe neser te Fitosh
 Ki kujdes nos t'harrosh
 në jet mund t'psosh
-----------------------------
 Jeta ka shum loja
 ti duesh ti luash
 jeta ka gabime ku
 ti do te vuash
---------------------------
 Ne jet duesh te sakrifikosh
 Nje jet pa famile smund ta jetosh

Temat e fundit