SMS Poezi Dashurije - Letersia Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

SMS Poezi Dashurije

SMS Poezi Dashurije

· 10 · 57101

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1

ne: 14-10-2006, 21:24:48
Ketu mund te shkruani SMS Poezi Dashurije une po filloj:

lutem djellit keto lule te mos ti thaj,i lutem perendeis neve dyve te mos na ndaj.Te duaa te duaaa deri sa te vdes por ti sa me don pergjigjejen e pres!!

Ti je shpres ti je gezim ti je loqka e shpirtit tim!!Te kam hane e te kam drit te kam zemer e te kam shpirt!!Mbes me shpres dhe pa durim qe te me behesh fati IM!!!

Kur letrat e tua po i lexoj me fantazi po te dashuroj por tani spo te kam pran me te perqafu dhe me te trergua se sa shum te duuu!!....

#1 ne: 19-11-2007, 16:29:56
VUAJTJE...
deri kur me vuajtje,deri kur me tradhti
deri kur zemra ime do te vuaj per ty,
nuk i dua netet,nuk i dua ditet,
as ty nuk te dua kur nuk je me mua.
dal ne qytet ruget ishin plot,
kur ste pash e dashur syt mu mbushen me lot....from ricki

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-11-2007, 23:05:49
Ketu keni shume Poezi Dashurie

Poezi Dashurie Kliko ketu

#3 ne: 10-12-2007, 19:06:01
Ishte nata jon e fundit kur me the se ste dua prita se do te rrjedhin lot por spat lot ne faqet e tua dhe set erdhi keq per mua ishte nat dhe shiu binte shum ngadal dy fjal i fole me dy fjal ma theve zemren dhe shpejt ike u largove e qka pata ti mi more  (?) (?)

#4 ne: 18-07-2008, 20:39:59
Sot prap e pash veteme  shiqova por ai e uli koken sikur s'me shikone  pash se loti ne faqe i pikoj ...e dij s eme don ende si me pas por familja ime prej tij me ka ndar  :(deshta me e ndal tja them disa fjal te uroj sukses ne dashurin tjeter dhe ta harosh dashurin e vjeter te mar pjes edhe un ne kurorezim ta shoh at dit kush e zevendeson vendin tim :(ta shoh edhe nje her me kat te vesjur fytyren e tij te buzeqeshur

#5 ne: 18-07-2008, 20:43:33
Ishte nata jon e fundit kur me the se s'të dua prita se do të rrjedhin lot por spat lot ne faqet e tua dhe set erdhi keq për mua ishte nat dhe shiu binte shum ngadal dy fjal i fole me dy fjal ma theve zemren dhe shpejt ike u largove e çka pata ti mi more

#6 ne: 18-07-2008, 20:44:56

Sot po shkruaj nga malli
per ty qe e kam ne zemer
ka kohe qe ste kam pare
as ste kam thirre ne emer

ti se din si po jetoj jeten !
dhe malli im po me mbyte
duke te qare me dite e nete
beso me jan verbuar syte

sot po shkruaj nga loti
nga vuajtjet qe zemra i ka
a e din sa eshte e rende
pa meshire nje njeri me e vra !!?

ndalu edhe mendo
ne zemer e forte qendro
sa te kam dashur une
askush nuk do te do ..

#7 ne: 18-10-2008, 13:23:47
e dua jeten dhe jetoj e dua menqurin dhe mesoj e dua nje djal qe afer se kam edua lumturin por e lumtur sjam


nje e dua nje e dashuroj per nje vuaj per nje jetoj  


shkrojnja D dhe I jan shum me rendesi sepse fillon dhe mabron fjala dashuri#8 ne: 23-09-2009, 11:27:05
shum te mira valla kokan veq vashzoni

  • Postime: 154
  • Karma: +9/-1
  • Gjinia: Femer

#9 ne: 27-11-2009, 21:50:56
Sot po shkruaj nga malli
per ty qe e kam ne zemer
ka kohe qe ste kam pare
as ste kam thirre ne emer

ti se din si po jetoj jeten !
dhe malli im po me mbyte
duke te qare me dite e nete
beso me jan verbuar syte

sot po shkruaj nga loti
nga vuajtjet qe zemra i ka
a e din sa eshte e rende
pa meshire nje njeri me e vra !!?

ndalu edhe mendo
ne zemer e forte qendro
sa te kam dashur une
askush nuk do te do ..


Shum te bukura kto vargje.......

Temat e fundit