Letrarët e rinj - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Rubrike e forumit per gjithe krijuesit e rinj.

Pergjigje nga: alma g, kledisa, Dr. Leone

Vjeshtë me lotë

*
alma g
06-08-2009, 00:22:55
shume e bukur!URIME!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: alma g, SALAMANDA, Capkenja

Kur te thinjesh

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
fllanza bytyqi
12-06-2009, 10:43:34

Pemet

Molla dhe DardhaVeshur ne te bardhaKumbulla QershiaBukur qesh shtepia. :)Rrushi dhe ShegaVeshur ne te verdhaArra dhe DredhzaSa bukur qesh tezja.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
fllanza bytyqi
10-06-2009, 20:53:15

BLETA DHE AREZA

BLETA: UNE JAM NJE BLET ME KRAHE TE LEHTE, FLUTUROJA SI ERA NEPER LULESHQERRA, GJER NE MAL TE LARTE PER TE MBLEDHUR MJALTE.  AREZA: Ç'EDO MJALTIN ,A S'ME THUA?  BLETA: SI Ç'E DUA? MJALTIN E URUAR DO TA HA TE GEZUAR DIMRIT,KUR TE BJER BORE E SHI ME ERE. VEÇ
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
bim bytyqi
09-06-2009, 20:24:17

QUPA DHE HENEZA

mu merzite ti moj nusekanakare lesh bozhuremoj thellenz e nenesyll e drit e henesne daq hidhu e kercetarnane e ternenehidhu e perdridh shamintrendelin moj trendelinvetem qejfi nuk maa kate kercej e llulja\ lule shurdhe nuk degjonmotyra te kercesh kerkondor me dor zihuni dri...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

yllipolar
22-05-2009, 14:52:14

DOLLI MARREZISE SE KOHES

GËZUAR  VITIN  E  VJETËR Gjatë  gjith  kohës  mbaja  teledirigjuesin në  dorë  duke  ndrruar  stacionet  televizive  shumë  shpesh. Doja  të  i  hiqja  qafe  reklamat  e  mërzitshme  që  mbulonin  pjesën  më  të  madhe  të  progr
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, yllipolar, argonaut

Oborri...

Shej
17-04-2009, 11:27:39
pergezime ibraim 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Albulena Nuha
05-04-2009, 11:34:53

Pavarsia

 Kosova ti kosov je nena ime ti kosov je lule drit ti per mua je nje yll yll i bukur i gjithesis te dua shum kosov toka jon arberore ne ty jetojn shqipet e jeshkeve shkembore
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
kastrat
27-03-2009, 01:36:03

Poezi te zgjedhura nga agroni

shqiperi moj vendi im vend me vujtje me varferimshiperi je jeta ime ku u rrita me therrime vendi bukur me shum vler ku ke ver vjeshte dimerdhe pranver.shqiperi te dua ty se je zemer dhe je syti je veni i liris ti je vendi i burrerisdigjem digjem per se gjadhi gjum nuk flej se me mori madhivend k...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sajmira, vlory

Mesuesi arkitekt i pavaresise

sajmira
04-03-2009, 19:55:40
a kaq shkurt eshte ky artikull
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

h75
30-12-2008, 21:07:29

shkrime , te zgjedhurit e popullit, nje shkrim dosido

 (titulli) Byfeja e komunës si çdo mëngjes edhe atë ditë ishte e mbushur me zyrtarë komunal të cilët pas një gjumi të lodhshëm si gjendja e popullit,çlodhen duke pirë kafe dhe harrojnë për një cast,por vetëm për një çast,hallet e popullit.Disa bile
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
17-07-2008, 20:28:10

Lejleku dhe zogjte e tij.

Buze ujit te kenetesndodhej nje kasolle e shkrete.Ne catine e saj qe vjetngriti cerdhen nje lejlek.Ky na kishte vec tre zogj,qe kerkonin t´hanin nga i cike.Por kasollja na u dogjdhe vu cerdhen ne rrezik.Nisen zogjteme brit,me qakur catia zu te marri.Erdh lejleku por c´me pa?!Hidhet shpejt t´i nx...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
ariskratos
12-05-2008, 07:03:03

Monologu i Mbretit Leopold - Mark Twain (perkthim)

I nderuar lexues,Sot po ju japim përkthimin e plotë të 'Monologu i Mbretit Leopold' të shkruar nga Mark Twain ku demaskohen metodat çnjerëzore të përdorura nga belgët për njëqind vjet me rradhë në koloninë e tyre të Kongos. Ju bëjmë me dije se në Belgjikë ndodhet Brukseli, qëndra politike dhe ad...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
elisabeta
16-03-2008, 14:32:13

lot e mort jam une dhe ti ,SHQIPERI pse na vesh me petkun e zi?

ME VJEN TURP QE ZNDIHMOJ DOT :-[,ME VJEN TURP QE SFSHIJ DOT LOT ,ME DENON QE NUK FLAS DOT,TI ME VRET ME PRET E KU?NE VENDIN TIM.SHQIPERI MOJ SHQIPERI VDIQEN BURRAT QE TE JEPNIN HIJESHI ,JE BO ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe