Letrarët e rinj - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Rubrike e forumit per gjithe krijuesit e rinj.

*
whisper
29-07-2006, 15:50:25

DITE PA EMER - tregim

DITË PA EMËR - tregimZhurmë e tmerrshme.Fqinji im i sipërm u zgjua.Fle në divan.Prej pesë vjetësh më bën zgjimin.Pasi ai sistemon divanin e mallkuar zgjohem edhe unë një kat më poshtë.Gogësimë mëngjezore.Ora 06.Lakuriq.Kërkim pantoflash.Më pas ecje zbathur deri tek pragu i banjë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
whisper
29-07-2006, 15:47:36

TE DIVORCUARIT - tregim

TE DIVORCUARIT - tregimIshte i pari seks që po bënin që pas ndarjes së tyre vite më parë.Ai ishte zhveshur i pari gjatë kohës që ajo kish hyrë në banjë për të urinuar.Kish hequr me rrëmbim këmishën dhe këpucët,pastaj pantallonat dhe mbathjet që i kish flakur shkujdesur diku mbi ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
whisper
29-07-2006, 15:44:52

FLETE NGA DITARI I NJE PROSTITUTE - tregim

--------------------------------------------------------------------------------FLETË NGA DITARI I NJË PROSTITUTE - tregimE hënëU ktheva në dhomën time e lodhur për vdekje. Kisha shumë klientë sonte. Dy prej tyre ishin dy marinarë të huaj . Më palluan si të tërbuar ,më dërmuan t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
whisper
29-07-2006, 15:41:13

PENELOPA SUI GENERIS - tregim

PENELOPA SUI GENERIS ( erotica ) --------------------------------------------------------------------------------PENELOPA SIPAS NJË HOMERI JO TË VERBËR (erotica ) "Yjet në qiell duken të qetë e të pastër thjeshtë sepse janë shumë larg nesh e ne s'dimë asgjë pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
sweet candy
28-07-2006, 06:47:32

Gjithmonë e harruar

Tu luta unë shumë te ma thoje një fjale nga buzët e tua te shqiptohej ngadalë Me shprese se me degjoje te thirra ne emër hapsiren e madhe dhurate ma le ne zemër Me lapsin e fundit letren tënde shkruajta por prap se kupton sa shum për ty vuajta Një lule te vyshkur puthja çdo mëngjes për tju shman
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Perla, Vështrusja, teddy

Dimri qe ti sjell tek une....

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: celjeta, Era1, Des Visages/Des Figures

Poezi me krah lakuriqesh nate!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AGRON
19-07-2006, 18:39:39

ZONJA "Z"

ZONJA "Z"Nga:Gjoke LEKDUSHI Nese duhet te flasesh per njerezit ne pergjithesi,se pari duhet ndalur tek grate.Ne aspektin human u takon vendi i pare ndersa ne shume shoqeri,vendi tyre varion sipas vullneteve dhe aspekteve te kendveshtrimeve nga shihen.Ne kete kuader edhe une po ndalem tek nje ind...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shega, e drejta, doGzona

Penda ime!

shega
08-07-2006, 16:24:43
pergezime  doGzona
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

albnobody
02-07-2006, 10:16:13

Ti e do mashtrimin

Atehere kur t`thash "te dua" me the t`kam genjyer po tani qe t`them "s`te dua" pse s`thua,te genjej si me pare... Si te te them ndryshe apo Ti e kerkon mashtrimin...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Fantazia, adhuruesi

Poezi nga FANTAZI

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
apollon
06-01-2006, 10:53:35

Leter dashurije nga Ameshimi

U zgjova nga varri kete leter ta shkruaj!Ti e di sa te desha e per mua mos vuaj !Njeqind here eshtrat mu lekunden nga ofshamat e tua!Athua do me hakmerresh per ate dashuri ?Ah !...Sdo te duhej te me dashuroje!Kur e dinje se jam i vdekshemE dij se shume borgj te kam!?!Por sonte nuk pesoj asgje Zo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Qumka
29-12-2005, 09:29:10

Deri kur.

Shum kulla të jetës ndërtyuamshum her kemi qen të përmalluarmallidhe dhëmbja nuk kan kufipër jetën që e jetuamdhe që e jetojm ne di.Di shpirta të ndarë e të humbur në humnerëqë larg shum larg njeri tjetrit jetojnnjë fije e pakëputur e asaj shpresena ofron e nuk na len njeri tjetrin ta harojm.Der...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
07-12-2005, 11:38:58

Anekdoda per figura historike Shqiptare

    Anekdota për figura historike -------------------------------------------------------------------------------- Emrat dhe kujtimet e njerëzve të mëdhenj janë paja e një kombi." Paskuale Willord ------------------------------------------------------------------
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
zudi hamiti
16-11-2005, 14:15:25

kerkoj djalin edhe pse Jame e vdekur

kjo poezi i është  kushtuar  Nënës shqipëtare  Nazife Onuzi Bilali e  cila  vdiqë në burgun  shtëpijak  në Fshatin Pozharan të Gostivarit1948vit kerkoj  djalin  edhe pse Jame  e vdekur Dizete  e shtate  vjet dëshiroj të të marr erë  Të kërkova,e di të kërkova-gjithkund  Nuk t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ibraim, natyra

s'merzitemi

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flakazjarr, deejayTAN

Letra sirtari

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
samigjoka
23-09-2005, 10:19:43

Ketu Kurva vdes si kurve

Sami Gjoka   VIJ             SY QESHUR PER TE QARE Poemë (2005)   Sami Gjoka Libra nga Sami Gjoka  "Pendesa Vjen Vonë", 1994 Roman.    "Qiell i Mbyllur" 1994  Poezi "Fllad Nëpër Gjethe" 1995 Poezi".  "Unë Jam S
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
skenderbeu2
08-08-2005, 20:52:20

Shqiperise.

Shqiperise. Gju me gju me perendine, ulen malet e Shqiperise, derdhen ujte e burimit, pike e ftohte si syri i trimit, Krahe me krahe me njeri tjetrin, malet e Shqiperise jetojne, zbukurojne e lulezojne, e me ze te embel kendojne, Qe kete kenge kaq bujare, ti nje dite ta degjosh, hape zemren, p
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe