Letrarët e rinj - 6

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Rubrike e forumit per gjithe krijuesit e rinj.

Borebardha
04-07-2005, 05:43:19

Kësulkuqja

Kësulkuqja Na ishte një herëNjë vajzë bukurosheE sjellshme pa huqeme emrin KësulkuqeE si thoni ju Ne fillim duhet me ju thënëPse emrin KësulkuqeAsaj ja kishin lënëEmri kaq i bukurAsaj i kishte ngelNga shamija e kuqeqe mbante ne kokë përherë Një ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: lezhjane87, The World

Ende jam e re.

lezhjane87
24-04-2005, 21:53:41
hahahahhaah cute  
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Lefter
14-03-2005, 17:23:08

Poezia...

Disa fjale per poezine...Poezia eshte nje menyre per t'u rahatuar,eshte nje ikje,nga regullat,te saktat,nga njerez te rrejshem,nga dashurite e pluhurt,nga interesat,poezia eshte menyra qe njeri te e kuptoj veten,duke shkruar mesohet,poezia,mendimet te kthehen ne shkrim,eshte nje pako e pranimit ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: alda, Dr. Leone, Zambak

Bukuroshja ime

Alda
27-12-2004, 17:18:13
Teper emocionante....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ibraim
24-12-2004, 01:25:02

Urime për shumë vjet...

do ju bezdis pak, por besoj se ma bani hallall...URIME PËR SHUMË VJETKy dimri i sivjem nuk është si dimrat e tjerë, as bile nuk i përngjan atyre të viteve të shkuara për shumë gjëra. As afër nuk është… ja jemi në prag të vitit të ri dhe ende nuk ka borë, baba dimra ka më shumë s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: cami, leni

Ajo, e di

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Je e imja
18-10-2004, 09:47:13

Gurbeti (Poezi te vogla)

E kjo rinia m'kaloj M'kaloj ne gurbete E nuk ja dite kimetin O more vendit tem -------------------------- O bylbyl qe flutuon T'fala nanes ti me con Pershendete gjithe rinin Ne vendin time ku jam rrite -------------------------- Ne gurbet shoke jame merzit Humba jeten humba t'rit Humba motra e
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Je e imja
18-10-2004, 09:27:01

O se pa ty m'shkoj rinia (Poezi te vogla)

Te kam dashtur edhe me ke dashtPor nje dite papritur u ndamDua t'cmendem se her qe mendoj Se t'kam pasur dhe me nuk te kam------------------------------Hajde dil moj ne ballkon voglushja imeGjumi nates nuk me zen Rri ne mendime-------------------------------Ti je lulja ma e mirePos te mora trand...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shef, ilir_85_elb

enderroj...

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Je e imja
23-09-2004, 03:18:28

Vec per interes

Bane hajgare ti me mue Shoket e mi moj m'ka kallxue Mendjen cike e paske n'drrue E m'ke rrejt moj m'ke masthrue
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe