Ai projekti me perkthy Linux humbi? - Linux | Unix | BSD |

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ai projekti me perkthy Linux humbi?

· 3 · 1056

Ai projekti me perkthy Linux humbi?

· 3 · 1056

 • Postime: 2581
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 14-02-2005, 10:12:41
  Kam ndi para shume kohesh (pak a shume nje vit) qe doshin me perkthy Linux shqip...a dihet gja ca bahet me ate projekt???

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 14-02-2005, 17:54:23
  Shiko te alblinux.Net

  Ata merren me keto gjera dhe me sa di une kane perkthyer goxha nga Linux!

  Temat e fundit