Jam i lodhur - Linux | Unix | BSD |

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jam i lodhur

· 2 · 849

Jam i lodhur

· 2 · 849

 • Postime: 68
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 14-08-2005, 10:56:46
  Jam i lodhur nga WINDOWSI nje sistem me i pa sigurt naj here dua te kaloj ne LINUX SUSE. Po desha tju pyes dicka ju qe perdorni Linuxin a duhet edhe ne linux me pat AntiVirus? Dhe a nevoiten drivera dhe ku mund ti gjej nese nevoitet shkurt dua te ma sqaroni punen e LINUXIT

  • Postime: 129
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 28-08-2005, 02:31:31
  Suse eshte shume OS i mire, une perdor versionin e fundit 9.3. Normalisht qe drivera te duhen por nuk besoj se eshte problem per ti gjet vetem po qe se ke ndonje kompjuter antik.

  Temat e fundit