Linux fiton peshë në botën e telefonisë Mobile! - Linux | Unix | BSD |

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Linux fiton peshë në botën e telefonisë Mobile!

· 1 · 704

Linux fiton peshë në botën e telefonisë Mobile!

· 1 · 704

 • Postime: 328
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 14-02-2007, 17:47:17
  Në vitin 2006 Symbian kishte 67% ,Microsoft 14% , RIM 7% dhe Linux 6%,pjesëmarrje në tregun e telefonisë Mobile.
  Sipas ekspertëve nga kjo fushë pjesëmarrja e Linux-it në vitin 2007 do të shtohet edhe më shumë.
  Informacioni

  Temat e fundit