LOJRA PER LINUX - Linux | Unix | BSD |

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

LOJRA PER LINUX

· 4 · 1703

LOJRA PER LINUX

· 4 · 1703

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 17-11-2006, 11:31:33
  POSTONI KETO LOJRA PER LINUX??

  • Postime: 328
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 22-11-2006, 13:43:19


  Mund te shkarkohet prej --> ketu!

  • Postime: 406
  • Karma: +1/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 21-03-2008, 21:39:54
  America's Army :) ( e gjen ne google :) )

  • Postime: 16
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 02-06-2008, 15:21:46
  nejse shumicat e lojrave i gjen ne ftp te hosteve te linux, po te kerkosh ne google gjen
  esht teper e thjeshte ;)

  Temat e fundit