Mandrake 10 Official Edition - Linux | Unix | BSD |

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mandrake 10 Official Edition

· 1 · 1148

Mandrake 10 Official Edition

· 1 · 1148

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 15-02-2005, 09:32:49
  download ( 4 CD )

  ftp://ftp.linuxforum.net/ISO/Mandrake10-Official/Mandrakelinux10.0-Official-Download-CD1.i586.iso

  ftp://ftp.linuxforum.net/ISO/Mandrake10-Official/Mandrakelinux10.0-Official-Download-CD2.i586.iso

  ftp://ftp.linuxforum.net/ISO/Mandrake10-Official/Mandrakelinux10.0-Official-Download-CD3.i586.iso

  ftp://ftp.linuxforum.net/ISO/Mandrake10-Official/Mandrakelinux10.0-Official-Download-CD4.i586.iso

  Nuk mbaj pergjegjsi per funksionimin apo jo te lidhjeve!

  Temat e fundit