Lojra, Sfonde, Melodi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lojra, sfonde, figura, melodi dhe shtesa te tjera per celulare.

VM.
20-11-2011, 11:32:22

Need for Speed: The Run, tjetër lojë mahnitëse

Need for Speed The Run një lojë e shkëlqyer nga EA. Ajo ka gjithcka që i duhen për të qënë njëra ndër lojërat më të mira nga të gjitha versionet e Need for Speed. Ka një grafikë të shkëlqyer, me cilësi të lartë, disa aktorë të mrekullueshëm dhe shumë të tjera që e bëjnë lojtarin të kënaqet duke ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
05-09-2011, 15:45:37

Star Trek Online do të jetë falas

Duke e marrë parasysh që Federata nuk përdor para, duket e përshtatshme që, më vonë gjatë këtij viti, Star Trek Online është duke dalur falas.Sipas Gamasutra, ky është drejtimi sipas të cilit do të veprojë Cryptic Studios, pasi që ndërmarrja e tyre bashkëpunuese nga Kina, Perfect World, shtyn në...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Yeahyeahs
23-06-2011, 19:46:36

Haxball - Loje zbavitese, lidhu tani !

Nuk po shkruaj fjale shume pasi s'ka nevoje. Lidhuni dhe provojeni vete.Lidhu tek dhoma AlbaniaPassword : unitedalbania

M A X
09-03-2011, 14:03:57

“Angry Birds” do të debutojë edhe në Facebook

CEO i Rovio, Mikael Hed ka bërë të ditur se “Angry Birds” do të debutojë edhe në Facebook gjatë muajit të ardhshëm dhe se me të do të paraqiten edhe disa aspekte të reja që nuk janë përjetuar në asnjë platformë tjetër. Sipas “All Facebook”, Hed ka përdorur fjalën bashkëpunuese për të përshkruar ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: iTech, Trendafili i kuq

Oktapodi Paul, tashme edhe loje

iTech
27-07-2010, 01:21:18
Paul the superstar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
RKGuitar
08-07-2010, 23:39:03

Del ne shitje uji i ri "FarmVille"

Kompania Zynga ka menduar menyra te ndryshme qe ti freskoje punetoret kur "punojne ne arrat e tyre".Ja edhe menyra me e re! Blini nje shishe uje FarmVille! Cmimi i nje litre uje farmville eshte jo me pak se 2$ por shume adhurues te cmendur te farmville do ta blinin ate.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kushtrima, Elisi, nokia6500s

Programe e lojra per celularet.

kushtrima
02-08-2009, 02:42:10
Citim nga: lindmir ne 20-02-2009, 15:59:04
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-06-2009, 09:13:10

Sfonde per Celularin tuaj

Te http://www.msnavatarz.com/ do te gjeni nje numer shume te madh sfondesh per celulare. Vizitoni faqen ne baze te kategorive dhe shkarkoni figurat qe pelqeni per t'i vendosur pas...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe