Farmville zhvendoset edhe në celularë - Lojra, Sfonde, Melodi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Farmville zhvendoset edhe në celularë

· 2 · 1366

Farmville zhvendoset edhe në celularë

· 2 · 1366

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 22-04-2010, 01:43:00
  Farmville zhvendoset edhe në celularë

  Pa marrë parasysh çfarë qëndrimi të keni për lojën simuluese në të cilën udhëhiqni me fermën Farmville, një gjë nuk mund t’ia mohoni, është jashtëzakonisht e popullarizuar. Nëse mund t’u besohet shkrimeve të shumta të cilat janë paraqitur në internet, kjo fermë së shpejti do të mund të zhvendosej edhe në pajisje celulare.

  Ferma Farmville e kompanisë Zynga Games së pari është paraqitur në rrjetin për shoqërim online Facebook dhe deri më tani ka mbledhur mbi 80 milionë përdorues. Më herët kompania nuk ka negociuar mbi zhvendosjen e lojës në pajisje celularë, mirëpo në internet të cilat kanë rrjedhur në internet pohojnë të kundërtën.

  Faqja Superannuation ka ardhur deri tek e dhëna se janë regjistruar domenet farmvilleandroid.co m, farmvilleipad.com, farmvilleiphone.com dhe farmvillesms.com që sugjeron se së shpejti do të paraqitet edhe në pajisjet mobile. Pas publikimit të këtij lajmi, kompania Zynga Games ka konfirmuar planet e paraqitjes së versioneve mobile të lojërave.

  www.zynga.com

  Telegrafi.com

  • Postime: 18277
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 22-04-2010, 16:09:20


  Pa marrë parasysh çfarë qëndrimi të keni për lojën simuluese në të cilën udhëhiqni me fermën Farmville, një gjë nuk mund t’ia mohoni, është jashtëzakonisht e popullarizuar. Nëse mund t’u besohet shkrimeve të shumta të cilat janë paraqitur në internet, kjo fermë së shpejti do të mund të zhvendosej edhe në pajisje celulare.

  Ferma Farmville e kompanisë Zynga Games së pari është paraqitur në rrjetin për shoqërim online Facebook dhe deri më tani ka mbledhur mbi 80 milionë përdorues. Më herët kompania nuk ka negociuar mbi zhvendosjen e lojës në pajisje celularë, mirëpo në internet të cilat kanë rrjedhur në internet pohojnë të kundërtën.

  Faqja Superannuation ka ardhur deri tek e dhëna se janë regjistruar domenet farmvilleandroid.co m, farmvilleipad.com, farmvilleiphone.com dhe farmvillesms.com që sugjeron se së shpejti do të paraqitet edhe në pajisjet mobile. Pas publikimit të këtij lajmi, kompania Zynga Games ka konfirmuar planet e paraqitjes së versioneve mobile të lojërave.


  www.zynga.com

  Temat e fundit