Lojra falas per celulare. - Lojra, Sfonde, Melodi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lojra falas per celulare.

· 25 · 19962

Lojra falas per celulare.

· 25 · 19962

 • Postime: 27300
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 01-03-2007, 16:25:49
  Vini re keto jane lojra vetem per celulare qe funksionojne me Windows Mobile.

  • Postime: 27300
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 01-03-2007, 16:29:01
  Crimson Fields 0.4.8

  • Postime: 27300
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 01-03-2007, 16:30:32
  exoPongBall

  • Postime: 27300
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 01-03-2007, 16:31:13
  Island Poker SP

  • Postime: 27300
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 01-03-2007, 16:31:54
  MicroTurismo

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 21-03-2007, 18:17:39
  50 cope ketu
  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/21716073/50_Java_Games_-_by_terenci.rar

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #6 ne: 21-03-2007, 18:18:07
  keto jane per motorola V3X
  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/18068683/Motorola_Razr_v3_-_Ringtones__Wallpapers__Screensavers__Games__Flexs__Flashes_And_Software.rar

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #7 ne: 21-03-2007, 18:18:58
  KETA JAN PER LG TE GJITHA LLOJET EDHE PER SONY ERICSSON
  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/3736298/k750i_w800i_k800i_k610i_w810i_k600i_w700i_k510i_and_others_176x220_sony_ericsson_themes__application
 • i identifikuar

  #8 ne: 08-12-2007, 16:47:07
  KETA JAN PER LG TE GJITHA LLOJET EDHE PER SONY ERICSSON
  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/3736298/k750i_w800i_k800i_k610i_w810i_k600i_w700i_k510i_and_others_176x220_sony_ericsson_themes__application
 • i identifikuar

  #9 ne: 08-12-2007, 16:48:44
  50 cope këtu
  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/21716073/50_Java_Games_-_by_terenci.rar
 • i identifikuar

  #10 ne: 12-01-2008, 21:49:14
 • i identifikuar

  #11 ne: 13-01-2008, 23:33:24

  • Postime: 2
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #12 ne: 01-02-2008, 19:21:45
  Ku mund te shkarkoj lojra per nokia?
 • i identifikuar

  #13 ne: 10-04-2008, 00:54:39

  • Postime: 27300
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #14 ne: 29-04-2008, 10:30:40
  Ku mund te shkarkoj lojra për nokia?

  Shiko postimet e mesiperme. Aty ke linket qe perfundojne me .zip dhe pikerishta ato shkarko.
 • i identifikuar

  #15 ne: 12-11-2008, 00:26:21
  Vini re këto janë lojra vetëm për celulare qe funksionojnë me Windows Mobile.
 • i identifikuar

  #16 ne: 27-01-2009, 21:03:55
 • i identifikuar

  #17 ne: 14-04-2009, 16:00:12
  Shiko postimet e mesiperme. Aty ke linket qe perfundojne me .zip dhe pikerishta ato shkarko.
 • i identifikuar

  #18 ne: 25-04-2009, 12:37:12
  KETA JAN PER LG TE GJITHA LLOJET EDHE PER SONY ERICSSON
  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/3736298/k750i_w800i_k800i_k610i_w810i_k600i_w700i_k510i_and_others_176x220_sony_ericsson_themes__application
 • i identifikuar

  #19 ne: 07-05-2009, 22:31:47
 • i identifikuar

  #20 ne: 21-06-2009, 22:00:24
  Vini re keto jane lojra vetem per celulare qe funksionojne me Windows Mobile.
  http://ftp://
 • i identifikuar

  #21 ne: 12-10-2009, 15:03:07

  • Postime: 22
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #22 ne: 19-01-2010, 14:35:12
  Nqs doni lojra dhe gjera te tjera per Celular shkoni te www.Alba-down.tk dhe te kategoria Mobile

  • Postime: 3259
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #23 ne: 01-03-2010, 15:01:52
  Kodi: [Zgjidh]
  http://mobile360.org/, ketu keni plot loja per gjithe llojet e telefonave.

  Kalofsh mire.
  Gjumashi
 • i identifikuar

  #24 ne: 08-02-2011, 19:56:15
  Vini re keto jane lojra vetem per celulare qe funksionojne me Windows Mobile.

  Temat e fundit