Need for Speed: The Run, tjetër lojë mahnitëse - Lojra, Sfonde, Melodi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Need for Speed: The Run, tjetër lojë mahnitëse

· 1 · 553

Need for Speed: The Run, tjetër lojë mahnitëse

· 1 · 553

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 20-11-2011, 11:32:22
  Need for Speed The Run një lojë e shkëlqyer nga EA. Ajo ka gjithcka që i duhen për të qënë njëra ndër lojërat më të mira nga të gjitha versionet e Need for Speed. Ka një grafikë të shkëlqyer, me cilësi të lartë, disa aktorë të mrekullueshëm dhe shumë të tjera që e bëjnë lojtarin të kënaqet duke luajtur lojën.
  Edhe kësaj rradhe zhvilluesit e EA Black Box na mahnitën me lojën që së fundmi kanë hedhur në treg. Ajo është vazhdim i serive tashmë të njohura të Need for Speed dhe është e gatshme të luhet në platformat si : Microsoft Windows, Nintendo 3DS, Playstation 3, Wii, Xbox360, Apple Macintosh.

  Në The Run, lojtarët marrin pjesë në garat e paligjshme nga San Francisko në Nju Jork, duke e bërë lojën e parë që përshkon vende reale si : Las Vegas, Denver, Detroid etj.

  Need for Speed The Run është përshkruar si një kombinim i versionit Shift dhe Hot Pursuit, që cdo makinë paraqet një sfidë më vete për lojtarët.

  Për më tepër më poshtë do të keni disa pamje dhe video traileri i lojës  Per me shume klikoni ne : http://www.albpedia.info/need-for-speed-the-run-tjeter-loje-mahnitese.html

  Temat e fundit