Programe e lojra per celularet. - Lojra, Sfonde, Melodi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Programe e lojra per celularet.

· 14 · 8808

Programe e lojra per celularet.

· 14 · 8808

 • Postime: 1587
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 13-07-2006, 18:31:11
  Ketu do te postohen adresa ku mund te downlodosh programe lojra  etj per celularet.

  • Postime: 1587
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 13-07-2006, 18:33:56
  NJE ADRESE NGA KU MUND TE SHKARKOSH PROGRAME E LOJRA PER DISA TIPE CELULARESH ESHTE KJO.KERKON REGJISTRIM.POR ESHTE SHUME E THJESHTE.UNE PER VETE E PERDOR. ;)  http://gallery.mobile9.com/

  • Postime: 4
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 12-10-2006, 16:35:26
  Po kerkoj nje program per cel ''AgileMessengerSerie s60_V2-3.78.SIS'', Pasi te gjitha versinet ne internet jane triale 7 ditore. nese dikush mund te ma gjej te krakuar do ja dija shume per nder.

  Faleminderit

  • Postime: 1587
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 02-01-2007, 02:22:24
  www.getjar.com

  pa regjistrim

  • Postime: 3787
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 02-01-2007, 08:23:27
  Po kerkoj një program për cel ''AgileMessengerSerie s60_V2-3.78.SIS'', Pasi të gjitha versinet ne internet janë triale 7 ditore. nëse dikush mund te ma gjej te krakuar do ja dija shumë për nder.

  Faleminderit

  Provo njehere kete:
  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/9849589/AM.zip.html
  Nese s'te ben pune, na thuaj prape.

  • Postime: 19
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #5 ne: 10-01-2007, 19:30:26
  Pershendetje te gjitheve
  a mundet ndokush te me ndihmoj, Po me duhet Programi per pc suite per Motorola V360
  Deshta qe ta instaloj ne Pc dhe permes Usb cablles ta lidhi me tel
 • i identifikuar

  #6 ne: 18-02-2008, 14:29:02
  Këtu do të postohen adresa ku mund te downlodosh programe lojra  etj për celularet.
 • i identifikuar

  #7 ne: 30-07-2008, 11:24:22
  Po kerkoj një program për cel ''AgileMessengerSerie s60_V2-3.78.SIS'', Pasi të gjitha versinet ne internet janë triale 7 ditore. nëse dikush mund te ma gjej te krakuar do ja dija shumë për nder.

  Faleminderit
 • i identifikuar

  #8 ne: 20-02-2009, 15:59:04
  Ketu do te postohen adresa ku mund te downlodosh programe lojra  etj per celularet.
 • i identifikuar

  #9 ne: 10-06-2009, 21:47:57
  mermbrema desha nje program per nokia 6600 wireless
 • i identifikuar

  #10 ne: 30-06-2009, 21:04:51
  Po kerkoj nje program per cel ''AgileMessengerSerie s60_V2-3.78.SIS'', Pasi te gjitha versinet ne internet jane triale 7 ditore. nese dikush mund te ma gjej te krakuar do ja dija shume per nder.

  Faleminderit
 • i identifikuar

  #11 ne: 30-06-2009, 21:06:59
  Ketu do te postohen adresa ku mund te downlodosh programe lojra  etj per celularet.

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #12 ne: 01-07-2009, 21:34:43
 • i identifikuar

  #13 ne: 02-08-2009, 02:42:10

  Temat e fundit