×
Hyrja
Profili

Rreth Lojrave

M A X
ne: 14-01-2020, 21:14:47
Lajme per lojrat (Games News)

Lojra

Lajme dhe ngjarje interesante nga fusha e lojrave.
kush vrau gruan.jpg
Pergjigje nga: olti, dreamm, Mishel Forever
Jep-merr-ngjit-prit!

Pergjigje nga: erlehta, Parloté, charlie
Qytet sipas Alfabetit

Pergjigje nga: Parloté, Passion, erlehta
Nje fjale qe ka dy u...


Pergjigje nga: Parloté, steriotipi B
Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!


Pergjigje nga: erlehta, titi labi, adushe
FILMA SHQIPTAR..:)

Pergjigje nga: erlehta, shejtania, Mishel Forever
Dialog permes muzikes

Pergjigje nga: charlie, Syrgjyn, Oqeani
Gjeje kodin


Pergjigje nga: Parloté, albermiri
E Njejte apo Sinonim me Fjalen

Pergjigje nga: alban, steriotipi B, Mishel Forever
Kete apo ate...?/ This or that...?*
RKGuitar
ne: 20-10-2012, 22:48:32
Republika e Shqiperise te loja MMO: eRepublik

Lojra

Ka nje loje online masive qe ndryshe quhet: Massively Multiplayer Online Game. Emrin e ka eRepublik dhe ne te gjenden shume shtete. Shqiperia eshte nje shtet qe u shtua para me pak se 1 viti, ndersa 3 nga shtetet me te forta jane fqinjet tane, Serbia, FYROM dhe Greqia. Per fat te mire Greqine e ...

Pergjigje nga: charlie, Mishel Forever
Le te flasim me Akronime!

Pergjigje nga: bleranda.d, endrrimtare, Gjumashi
Kush është në foto?
*


Pergjigje nga: Lorisa L, beatiful, noo nooo
Shikoni emisione televizive me kuize e lojëra?


Pergjigje nga: SweetAntonia, titi labi, vullkani
Loja e emrave...


Pergjigje nga: Mishel Forever, Trendafili i kuq
Zig-ZagPergjigje nga: titi labi, beatiful, +ERELA+
Emra sendesh...

Pergjigje nga: Eljana, ardian kodra, albana kelmendi
IQ-TEST - Testi Inteligjences
*

Pergjigje nga: Hollow, valiC, Jeton Veliu
Teste Psikologjike

Pergjigje nga: shejtania, skiatori, DOLCE GIRL
Kush do te behet milioner!

Pergjigje nga: +ERELA+, dreamm, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
Fjale me Asocim.


Pergjigje nga: beatiful, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, yes yes
Alfabeti
*

Pergjigje nga: titi labi, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
GJEJE FJALEN...

Pergjigje nga: Powered, lilly, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
Test :- Zbulo vetveten ...
*

Pergjigje nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, alegri
Gjeje fjalen..


Pergjigje nga: lilly, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
Anagram!

Pergjigje nga: alegri, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, darknet02
Gjeni moshen e mendjes tuaj?!

Pergjigje nga: alegri, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
Nje loje "e re"

Pergjigje nga: Hektori111, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Ermira Voxa
Si te kalohet ura?!
*

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board