** Të kundërtën e fjalës ** - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

** Të kundërtën e fjalës **

** Të kundërtën e fjalës **

· 1584 · 68422

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 25-01-2007, 11:00:12
Ketu do thuhet nje fjale dhe tjetri do thote te kunderten
dhe pastaj nje fjale tjeter me rradhe ...  :)

p.sh.
larg...
afer

Po filloj une  :D

puntor ..
« Editimi i fundit: 27-03-2007, 09:42:36 nga Capkenja »

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-01-2007, 18:21:56
dembel.

mistrec :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2 ne: 27-01-2007, 21:06:16
karkalec :D


Ketu


 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 27-01-2007, 21:19:02
atje

i/e menqur  :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#4 ne: 27-01-2007, 21:46:55
i/e budalla :D


Ne Mes ...:D

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 27-01-2007, 22:56:16
ne fillim ose fund hahah :P
post

#6 ne: 28-01-2007, 21:13:30
:D

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 28-01-2007, 21:26:00
ne fillim ose fund hahah :P
post
jom habit desha te them 
post apo prewiew

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 02-02-2007, 21:19:16
Print. :P

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 02-02-2007, 23:36:03
vazhdoooo

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 03-02-2007, 00:13:18
Ndal.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 03-02-2007, 07:54:43

#12 ne: 03-02-2007, 10:24:11
Urrej :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#13 ne: 03-02-2007, 16:22:46
Dashuroj :D


gabim  ^o)

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 07-02-2007, 23:28:45
E sakte !

Macja  :O

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#15 ne: 08-02-2007, 13:53:20
qeni :D LOL


Lopa :D

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 08-02-2007, 14:58:12
Vici  :D

Autobuzi

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 08-02-2007, 17:02:40
minibusi :D


online

#18 ne: 08-02-2007, 17:54:26
ofline.
kaposhi

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 08-02-2007, 23:02:44
Pulë. :P

Mish.

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 09-02-2007, 01:36:16
Dhjam. :D

Seks.

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 09-02-2007, 01:43:53
Dashuri. :P

Akull.

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 09-02-2007, 02:16:10
zjarr.

Molle.


 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 09-02-2007, 03:34:18
Krimb. :D

Breg. ;)

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 09-02-2007, 03:56:27
Breke. :D


I veshur. ;)

Temat e fundit