** Të kundërtën e fjalës ** - 30 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

** Të kundërtën e fjalës **

** Të kundërtën e fjalës **

· 1584 · 65039

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 19-10-2007, 17:48:53
Kothere - Zengjin.

Fjala ime: Plage.

 • Postime: 1460

#726 ne: 19-10-2007, 22:48:38
Plage - Dashuri

vetmi- ?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 19-10-2007, 23:07:16
vetmi-shoqeri         

fjala ime:timber

#728 ne: 20-10-2007, 00:38:46
Timber-Memec.  fjala ime. dashuron?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 20-10-2007, 09:23:25
dashuron-urren

fjala ime: skuriq

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 01-11-2007, 04:38:13
Skuriq - I dukshem.

Fjala ime: Fare.

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 01-11-2007, 08:23:02
fare - plot??  :D  hmmmmm:

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 01-11-2007, 09:16:32
inat - qejf

zemergjeresi-

 • Postime: 1460

#733 ne: 01-11-2007, 09:29:18
zemergjeresi - shpirtkazem :D

Pikturoj - ?????

#734 ne: 01-11-2007, 10:14:04
Pikturoj-Zhgarrivis.   fjala ime monotoni

 • Postime: 1460

#735 ne: 01-11-2007, 16:12:44
Monotoni- gjalleri

Puhi - ???????????

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 01-11-2007, 16:24:41
Puhi - Uragan
Gjinkalle?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 01-11-2007, 20:46:18
Gjinkalle - Milingone.

Fjala ime: Lepur.

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 01-11-2007, 23:59:10
Lepur- Zagar :P

Fjala ime: Kundershtim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 02-11-2007, 07:22:16
Kundershtim - Pohim.

Fjala ime: Ciljeta (dmth kengetarja jone).

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 03-11-2007, 16:37:48
Cilieta- Gjoksevogla  :)

Fjala ime: Elegance  :)

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 03-11-2007, 23:21:58
Elegance - Lop LOL

Fjala ime: Nuhates

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 04-11-2007, 21:28:23
nuhates - hiena (kam degjuar se s'mund te nuhase eren e saj)

fjale e re:

pretendim =

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 04-11-2007, 22:37:06
Pretendim- Mohim

Fjala ime: Shtrengim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 05-11-2007, 05:54:49
Shtrengim - Largesi.

Fjala ime: Jete.

#745 ne: 05-11-2007, 10:00:17
Jete-Mortje. fjala ime anicir

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 06-11-2007, 07:19:49
C'fare eshte ky aniciri moj se si emer helmi ngjan?! :P LOL

#747 ne: 06-11-2007, 10:32:36
Ehh vrije mendjen pak

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 06-11-2007, 16:28:27
Ehh vrije mendjen pak

Po c'te vras mendjen kur s'e di?! Keni avantazh ju andej se kini fjalore Shqip, une vetem trurin, kujtesen dhe njohurite e mia, kam. :P

#749 ne: 06-11-2007, 16:32:39
Sdoli asnji qe e di? ku vajti ai ujku se ai ka fjalor te zgjeruar LOL LOL. Qendron ne fuqi ajo fjale. ANICIR

Temat e fundit