** Të kundërtën e fjalës ** - 32 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

** Të kundërtën e fjalës **

** Të kundërtën e fjalës **

· 1584 · 71470

 • Postime: 318
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#775 ne: 15-12-2007, 21:19:47
proftas = arrij
Paska kohe ky postim se kisha pare. Fjala vjen nga greqishtja.

Fjalaime --> leqe

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 15-12-2007, 22:26:13
leqe-kurth??

mbremje..

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#777 ne: 25-12-2007, 21:22:14
Nate LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 26-12-2007, 00:28:30
..ke harruar fjalen ulk..

,,aparat

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 28-12-2007, 14:07:39
aparat-makineri :P

dru

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#780 ne: 28-12-2007, 14:16:59
Dru - I shkrefur LOL

Pishtar - ???

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 28-12-2007, 14:18:22
pishtar-kandar :P

llapist LOL

#782 ne: 28-12-2007, 15:13:16
Llapist-pullaxhi. fjala ime- falje

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 29-12-2007, 22:40:39
falje-ndeshkim...

heshtje

#784 ne: 30-12-2007, 01:18:26
heshtje-zhurme. fjala ime krim?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 08-01-2008, 10:49:31
krim-falje


mall

#786 ne: 08-01-2008, 11:12:07
mall- afersi. fjala ime. kerkim

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#787 ne: 10-01-2008, 01:48:53
kerkim-gjetje
fjal ime : orator

#788 ne: 10-01-2008, 11:32:48
orator-memec. fjala ime GJALLE?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#789 ne: 10-01-2008, 11:37:35
gjalle - ngjale  LOL

#790 ne: 10-01-2008, 11:49:08
ngjal-zvarranik. fjala ime. futja kot

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 10-01-2008, 17:16:12
futja kot--"ne daq fjala te ket vlere mendo 7 e fol 1 here"  :D

Fjala ime: muzg

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 10-01-2008, 19:30:23
Muzg - Agim.

Fjala ime: Perendim.

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 10-01-2008, 23:32:26
perendim-lindje

fjala ime , parajse

#794 ne: 11-01-2008, 07:30:31
parajsa-vuajtje,dhembje,mallkim. te gjitha ne nje .ferr! fjala ime largim?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 11-01-2008, 13:15:02
largim-kthim

gafe

#796 ne: 11-01-2008, 14:24:11
gafe-saktesi. fjala ime - peshkoj

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 11-01-2008, 22:22:53
peshkoj-nuk peshkoj,,ushqej peshq,,shumoj peshq hmmmmm: :D

Fjala ime..notoj

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 12-01-2008, 18:35:50
notoj-rri ne uje..( aman ku i gjeni dhe ju ca fjale te cuditshme)

perhumbje

#799 ne: 12-01-2008, 23:19:58
perhumbje- zgjim. fjala ime- jete

Temat e fundit