** Të kundërtën e fjalës ** - 35 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

** Të kundërtën e fjalës **

** Të kundërtën e fjalës **

· 1584 · 71472

#850 ne: 31-03-2008, 09:24:21
varet si e ke ti gjuhen letrare . e varet si e kam une

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#851 ne: 31-03-2008, 09:27:39
varet si e ke ti gjuhën letrare . e varet si e kam unë

me sa e di un ekziston vec nje gjuh letrare, ndersa ti po mendoje "dialektin".

#852 ne: 31-03-2008, 09:47:13
e shoh sa letrare shkruan. gjithsesi ne gjuhen shqipe letrare ajo fjale shkruhet tavell dhe jo tavlle. kalofsh mire.

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#853 ne: 31-03-2008, 11:49:12
e shoh sa letrare shkruan. gjithsesi ne gjuhën shqipe letrare ajo fjale shkruhet tavell dhe jo tavlle. kalofsh mirë.

Prano gabimin, se ne te gjith mesojm nga gabimet, ndryshe mburravece ngelesh injorante

tavllë duhani (taketuke)

#854 ne: 31-03-2008, 14:14:39
e qarte. si te duash ti

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#855 ne: 31-03-2008, 14:37:45
e qartë. si të duash ti

per hir tendin

#856 ne: 31-03-2008, 14:39:41
po pra po. vazhdo lojen. hire shkruhet hir.

#857 ne: 31-03-2008, 14:40:43
e shtoka vetem forumi e

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#858 ne: 31-03-2008, 14:42:57
po pra po. vazhdo lojen. hirë shkruhet hirë.

ë-të ne fund s'jan me rendesi.

vazhdo lojen

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#859 ne: 31-03-2008, 14:43:30
e shtoka vetëm forumi e

hahahhha te thash se s'jan me rendesi

#860 ne: 31-03-2008, 14:57:56
vazhdoje pra

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#861 ne: 31-03-2008, 15:01:59
qibare

#862 ne: 31-03-2008, 15:07:04
te kunderten e saj dhe me pas fjalen tende

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#863 ne: 31-03-2008, 15:14:32
te kundërtën e saj dhe me pas fjalën tëndeas ti s'e di, ha ha ha. s'e di, ha ha ha. s'ia ka iden vet kjo, ha ha ha

#864 ne: 31-03-2008, 15:19:41
te thashe rregullin e lojes. kuptimin ja di,ndryshe se perdorja. ne ske pergj. mos e zgjat kot temen. leri te vazhdojne te tjeret

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#865 ne: 31-03-2008, 15:23:09
vazhd.---------> qibare

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 31-03-2008, 18:24:03
qibare- i lehte, i shtruar..

diktator

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#867 ne: 01-04-2008, 13:43:20
diktator-demokrat

dinjitet

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#868 ne: 01-04-2008, 15:42:58
dinjitet-ultesi

perrua

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 01-04-2008, 16:42:21
Perrua - Mal, Koder..

Akull

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#870 ne: 01-04-2008, 17:26:18
akull - zjarre, flake.... (si puna ime :P )

telefon?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#871 ne: 01-04-2008, 21:40:01
telefon - llapen ne vesh LOL
Shkrefje-?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 01-04-2008, 22:18:25
ngrefje... i bika...


shemti

#873 ne: 01-04-2008, 23:54:29
shemti-bukuri. fjala ime-karpus

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#874 ne: 02-04-2008, 15:08:18
shemti-bukuri. fjala ime-karpus

ncncn, jo karpus por karpuz (shalqi).

Temat e fundit