** Të kundërtën e fjalës ** - 40 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

** Të kundërtën e fjalës **

** Të kundërtën e fjalës **

· 1584 · 71351

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#975 ne: 22-04-2008, 23:00:56
refuzim-pranim

kod

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#976 ne: 23-04-2008, 11:18:25
 Kod  hmmmmm: - i lire ( pa kod )

 Strumbullar  ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#977 ne: 23-04-2008, 14:12:30
strumbullar-i parendesishem

mendim

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#978 ne: 23-04-2008, 14:32:31
 Mendim - Menefregim

 Ku ma gjete kete ?  :S  hmmmmm:  :P

 Cikllop

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#979 ne: 23-04-2008, 14:35:42
ciklop-normal :D

nga e gjeta fjalen ..mendim??..po me sillet dicka ne mendje dhe spo i jap dot dum :D :D...dum=zgjidhje


qetesim :)

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#980 ne: 23-04-2008, 14:43:51
 Qetesim - Shqetesim

 E kuptova fjalën dum  ;) ishte i tepert aqarimi  :P

 Rehati

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#981 ne: 23-04-2008, 15:33:23
rehati - prishje

Zukat - ???

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#982 ne: 23-04-2008, 15:54:45
Hahahaha Zukat ? cfare do me thene mo Ujk  :P   hmmmmm:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#983 ne: 23-04-2008, 21:01:24
zukat-qetesi

gerricje

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#984 ne: 23-04-2008, 21:02:13
gerricje - ferkim


shtypje

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#985 ne: 23-04-2008, 21:13:23
shtypje-prekje

gjethe

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#986 ne: 23-04-2008, 21:14:16
gjethe - degetrung

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#987 ne: 23-04-2008, 21:55:33
trung-kercell

vampir

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#988 ne: 23-04-2008, 21:57:32
vampir - super man
mafioz

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#989 ne: 23-04-2008, 22:01:06
mafioz-i padjallezuar

politikan

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#990 ne: 23-04-2008, 22:02:07
politikan - i cilter


bin-laden

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#991 ne: 23-04-2008, 22:05:18


bin laden-xhorxh bush :D :P

thengjill

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#992 ne: 23-04-2008, 22:07:42
thengjill - flakeudhetim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#993 ne: 24-04-2008, 00:00:33
udhetim- shetitje

natyre

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#994 ne: 24-04-2008, 12:56:39
 Natyre  (?) - Shkretetire  (?)

 Riflektim

#995 ne: 24-04-2008, 16:52:48
reflektim-moskokcarje. evitim

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#996 ne: 24-04-2008, 17:03:14
evitim - perballjeperhumbje

#997 ne: 25-04-2008, 12:08:45
perhumbje-i vetdishem.         munges

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#998 ne: 25-04-2008, 12:12:12
 Mungese - Prezent

 Sinonim

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#999 ne: 27-04-2008, 18:35:06
sinonim - antonim
vejushe

Temat e fundit