Lojra - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lojra online si dhe tema informative e diskutime ne lidhje me lojrat.

Pergjigje nga: alegri, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, darknet02

Gjeni moshen e mendjes tuaj?!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: noo nooo, yes yes, dreamm

Tregojme se bashku

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Brentiani

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

ßåßy ღ
20-01-2010, 16:39:32
Enigmë
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Hektori, Brentiani

Jep - merr - ngjit - prit!

ßåßy ღ
20-01-2010, 16:37:39
Iluminist
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: vullkani, Ermira Voxa, Lenni

Si ju quajn ne Japonisht ?

vullkani
17-01-2010, 15:34:21
kutoki
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
lent baci
20-11-2009, 17:28:17

Mbreteriterilindjes Loja me e mire RPG shqip!

Loja dita e dites po behet me interesante tani jemi me te fuqishem si shtet jane haruar koherat kur kemi qen 50 banore , ftoj gjithe RPG gamers per tu regjistruar ne loje per te deshmuar aftesit e tyre per politik , ekonomi , strategji luftimi , ballafaqim ne debat etj. Tani loja numron ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Brentiani, Parloté

Une them shtetin,ti kryeqytetin

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: elsid, saddati, mendor

Fjalekryq

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
alketii
14-01-2009, 22:52:43

QuizAL - Provo njohurit tuaja

Provoni njohurit e juaja te pergjithsme me Kuizin tone te cilit cdo dit i nderrohen pyetjet.(duke mos pasur nevoj per shkarkim te ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-07-2008, 01:20:30

Luaj lojra puzzle ketu ne forum

Me poshte jane disa lojra te tipit puzzle qe mund te l...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: NISA, zerta, floxy

Test perqendrimi.

NISA
30-04-2008, 19:53:05
nisa:-[
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: trimo, jenny merjo, Denis The Menis

Video Argetuse, Me gjagjeza etc.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: anjaa, DOLCE GIRL, dasdf

loja e ngjyrave

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Smiba
22-03-2008, 00:12:18

Loja me pirat per per te gjith.

Doja thjesht tju tregoja nje loj shum te bukur qe un e luaj prej nje viti, kjo eshte nje loje e cila eshte strategjike dhe gjindet ne www.pirateswar.com eshte loje italiane por qe jemi ber nje grup...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, DOLCE GIRL, Kushta

Kaloni lumin!!!!!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Bekimi, renatagv, romi

Kush është më e vjetër Pula apo Veza?

Bekimi
23-02-2008, 05:37:55
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, albermiri, Dora

Bretkosat!

Capkenja
22-02-2008, 19:50:36
dale ta provojme nje here aahahha
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: miku, albermiri, Oqeani

Rosat

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: rinushi, libron, Hersianna

Provoni te shihni veten tuaj ne te ardhmen!

*
rinushi
02-02-2008, 16:25:13
hahaha shum buker
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Maestro
02-02-2008, 08:51:31

Gangster Mind!

Kjo është loje shumë e bukur strategjike (text based), pun mafie d.m.th.. Loja quhet Gangster Mind. Mund te regjistroheni ketu >>> www.gangstermind.com/?refer=384259 dhe ta luani.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: rinushi, Canim, Elektra

Teste.

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ibraim, mjalta, Xha Milo

Transformoni fjalen ne nje fjale tjeter....

ibraim
07-12-2007, 21:07:47
m - b a - i Bariton
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, dreamm, ibraim

Zbulo fjalën !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe