Lojra


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lojra online si dhe tema informative e diskutime ne lidhje me lojrat.

Pergjigje nga: Passion, erlehta, shejtania

Dialog permes muzikes

Passion
16-05-2021, 14:35:59
;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Parloté

** Të kundërtën e fjalës **

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


kush vrau gruan.jpg
Pergjigje nga: olti, dreamm, Mishel Forever

Jep-merr-ngjit-prit!

M A X
19-01-2020, 17:01:58
Tenor
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
14-01-2020, 21:14:47

Lajme per lojrat (Games News)

Lajme dhe ngjarje interesante nga fusha e lojrave.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Parloté, charlie

Qytet sipas Alfabetit

erlehta
18-10-2019, 18:17:36
Charleston, USA Ç
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, Passion, erlehta

Nje fjale qe ka dy u...

Parloté
06-10-2019, 16:57:20
Muskuloz 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, Gjumashi

-.- --- -.. .. / -- --- .-. ...

Parloté
30-06-2019, 18:17:31
--. . --.. ..- .- .-.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, erlehta

Fjale Shqip...me shume se 10 shkronja

Charlie
24-06-2019, 12:33:11
Perfundimisht
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, olti

Fjale qe nuk permbajn shkronjen ~A~...

Charlie
24-06-2019, 12:04:41
Populli
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, steriotipi B

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Parloté
21-06-2019, 21:30:34
Evolucion
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, titi labi, adushe

FILMA SHQIPTAR..:)

erlehta
16-06-2019, 12:08:14
Ata ishin 4
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, albermiri

E Njejte apo Sinonim me Fjalen

Parloté
05-06-2019, 15:57:01
Legen Këpucë
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe