Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lojra online si dhe tema informative e diskutime ne lidhje me lojrat.

Pergjigje nga: Passion, erlehta, shejtania

Dialog permes muzikes

Passion
16-05-2021, 14:35:59
;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Parloté

** Të kundërtën e fjalës **

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


kush vrau gruan.jpg
Pergjigje nga: olti, dreamm, Mishel Forever

Jep-merr-ngjit-prit!

M A X
19-01-2020, 17:01:58
Tenor
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
14-01-2020, 21:14:47

Lajme per lojrat (Games News)

Lajme dhe ngjarje interesante nga fusha e lojrave.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Parloté, charlie

Qytet sipas Alfabetit

erlehta
18-10-2019, 18:17:36
Charleston, USA Ç
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, Passion, erlehta

Nje fjale qe ka dy u...

Parloté
06-10-2019, 16:57:20
Muskuloz 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, Gjumashi

-.- --- -.. .. / -- --- .-. ...

Parloté
30-06-2019, 18:17:31
--. . --.. ..- .- .-.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, erlehta

Fjale Shqip...me shume se 10 shkronja

Charlie
24-06-2019, 12:33:11
Perfundimisht
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, olti

Fjale qe nuk permbajn shkronjen ~A~...

Charlie
24-06-2019, 12:04:41
Populli
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, steriotipi B

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Parloté
21-06-2019, 21:30:34
Evolucion
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, titi labi, adushe

FILMA SHQIPTAR..:)

erlehta
16-06-2019, 12:08:14
Ata ishin 4
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, albermiri

E Njejte apo Sinonim me Fjalen

Parloté
05-06-2019, 15:57:01
Legen Këpucë
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: alban, steriotipi B, Mishel Forever

Kete apo ate...?/ This or that...?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 19:05:34

Blink.al TEAM BLINK

Our Dota2 and CS:GO teams compete regionallyand internationally with awinning mentality, a crucial attention to detail, and an unrivaled passion.Although we only recently began our eSports journey,Team Blink has rapidly begun to climb towards the highest tiers of competitive gaming.We are not si...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
RKGuitar
20-10-2012, 22:48:32

Republika e Shqiperise te loja MMO: eRepublik

Ka nje loje online masive qe ndryshe quhet: Massively Multiplayer Online Game. Emrin e ka eRepublik dhe ne te gjenden shume shtete. Shqiperia eshte nje shtet qe u shtua para me pak se 1 viti, ndersa 3 nga shtetet me te forta jane fqinjet tane, Serbia, FYROM dhe Greqia. Per fat te mire Greqine e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, Mishel Forever

Le te flasim me Akronime!

Charlie
22-08-2012, 12:47:23
Hajde fillo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, skiatori

Fjale me Rime.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lorisa L, beatiful, noo nooo

Shikoni emisione televizive me kuize e lojëra?

Lorisa L
15-04-2012, 19:28:15
BB and Kuize
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: SweetAntonia, titi labi, vullkani

Loja e emrave...

SweetAntonia
08-01-2012, 19:04:31
Sikur O
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi labi, Mishel Forever

Gjeegjeza

Nore
04-01-2012, 23:06:23
bravo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dora, +ERELA+, Enush

Une them qytetin ti thuaj shtetin

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Trendafili i kuq

Zig-Zag

Mishel...............
04-10-2011, 15:36:51
Culo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, +ERELA+

Shkruaj emrin te shohesh fytyren tende!

Mishel...............
29-07-2011, 16:10:57
ama jo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi labi, beatiful, +ERELA+

Emra sendesh...

Nore
28-06-2011, 15:53:21
syze
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Eljana, ardian kodra, albana kelmendi

IQ-TEST - Testi Inteligjences

Eljana
25-04-2011, 21:13:15
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Hollow, valiC, Jeton Veliu

Teste Psikologjike

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, skiatori, DOLCE GIRL

Kush do te behet milioner!

Shej
06-01-2011, 13:10:15
Te rregjistrohen te Klani 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: +ERELA+, dreamm, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡

Fjale me Asocim.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Ermira Voxa, yes yes

Togfjaleshi

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: beatiful, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, yes yes

Alfabeti

*Tessa*
08-10-2010, 14:33:12
Nektarin
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi labi, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

GJEJE FJALEN...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Powered, lilly, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡

Test :- Zbulo vetveten ...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, alegri

Gjeje fjalen..

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: lilly, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡

Anagram!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe