Alfabeti - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Alfabeti

Alfabeti

· 550 · 16747

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

ne: 08-03-2010, 10:23:49
Te luajme nje loje te re pak a shume te ngjajshme me ato qe kemi luajtur deri me teni.
Une do te shkruaj nje fjale dhe postuesi pas meje do te shkruaj nje fjale qe fillonme shkronjen pasardhese te alfabetit te fjales time.


Fjala ime nismetare

Alfabet

Argetohuni!
 

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-03-2010, 10:42:29
Thupra  :D

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 08-03-2010, 12:01:59
Burim

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 08-03-2010, 12:09:19
Njeri

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 08-03-2010, 18:07:56
Jete

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#5 ne: 08-03-2010, 21:44:18
enderr

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 08-03-2010, 21:55:04
pikenisje

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#7 ne: 09-03-2010, 07:44:52
embel

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 11-03-2010, 14:41:29
Llamarinë

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#9 ne: 11-03-2010, 15:14:50
furtunë

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 11-03-2010, 21:39:03
engjell

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#11 ne: 11-03-2010, 23:37:49
mendim

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#12 ne: 12-03-2010, 07:46:56
nata

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 12-03-2010, 07:59:46
mengjes

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#14 ne: 12-03-2010, 08:49:24
mengjes
Pas "A " vjen "B"

Baba

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 12-03-2010, 09:04:31
Pas "A " vjen "B"

Baba


kerkoj ndjese

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 12-03-2010, 09:05:23
bir

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#17 ne: 12-03-2010, 09:06:51

kerkoj ndjeseSka rendesi.Vazhdo ti,luaje lojen dhe argetohu  ;)

rrotat

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 12-03-2010, 15:37:19
Thundër

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#19 ne: 12-03-2010, 16:03:44
rrembim

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 12-03-2010, 19:02:56
ninulle

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#21 ne: 12-03-2010, 21:02:53
ëndje

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 14-03-2010, 21:03:27
embelsira

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 14-03-2010, 21:15:13
Betimi

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#24 ne: 14-03-2010, 23:27:52
jeto

Temat e fundit