×

Cfare eshte fjala qe mungon ne fund....?

Cfare eshte fjala qe mungon ne fund....?

· 525 · 28552

 • Postime: 5949
SmiLey
#100 ne: 11-02-2005, 19:53:24
Olsion Olsion...c'paske bere keshtu more i uruar :o
Me te vertete mendove se nuk jam e turpshme une :(... te thashe more i dashur, MOS vendos doren ne zjarr per asnje (d.m.th te mos jesh kaq i sigurte se nuk jam e turpshme).
Fakti qe thashe ne shkrimin tim te meparshem...''hidhu ti nje here te me tregosh nje ''eyes pic'' nga vetja, e pastaj MBASE te tregoj dhe une''...nenkupton qe dhashe nje justifikim per te mos vendosur foton time ketu. ;)
Do pyesesh ti, po perse nuk e tregon foton...? Por ja qe me duket paksa e tepert ta vendos foton time ne forum, pastaj dhe turp me vjen o njeri :-[

Megjithate, te lutem mos u merzit :perqafim...nderkohe ty te faleminderit per foton qe ke vendosur. Pershkrimin e syve...do ta bej me mbrapa ;-)
Ejjj...se me bere kurioze...e perse po te isha aty ne Tirane do te mi jepje puthjet, kaq i pamposhtur je a derbardhe :D


p.s., Cfare fjalie te Nanos...se nuk me kujtohet ???

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#101 ne: 11-02-2005, 20:05:53
Smiley nuk e kuptova fjaline  :o

Megjithate une nuk e kam problem te dergoj foto ne forum. Po deshe mund te ta dergoj te gjithe foton. Bile sot kam pergatitur ca foto per ti postuar ne  forum, po i harrova tek PC ne pune. Jam si Mr. Bean une kur dal foto.

Epo nuk trembet burri nga 1000 puthje  :hahaha

Ti permbahemi temes: Jam aq lart sa ......???..... nuk me arrin as thembrat.

 :tym

 • Postime: 5949
SmiLey
#102 ne: 11-02-2005, 20:17:40
O-huhaaaaaa eh jo de jo... s'po kuptohemi :'(...une te pyeta, perse nese do te isha aty ne Tirane ti do te mi jepje te puthurat...?
Nje arsye e ke ti mo...apo jo :???

Huh...ke pergatitur gjithe ato foto me i vendos per ne forum...e perse keshtu :??? Mos do te besh gje 'fushate femrash' :D
Nejse... ti e di sa mban uji ;)

p.s., Jam aq lart sa hunda/buca/fodulleku (?) nuk me arrin as thembrat.
Ai eshte karagjoz fare (madje dhe banal) ne fjalor...keshtu qe, nuk jam e sigurte cfare i shkon neper mend atij njeriu :-\

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#103 ne: 11-02-2005, 20:37:25
aha... Perse?

Po ja: per ato pyetjet aq te bukura, per ato fotot e lezetshme qe ke derguar, me muhabetin qe kemi bere, per ato pergjigjet qe ke dhene, etj..

Perse i doje ti?

Ato jane ca foto me humor, dhe nuk ka ndonje gje te keqe.

Jam aq lart sa e keqja nuk me arrin as thembrat.

 • Postime: 5949
SmiLey
#104 ne: 11-02-2005, 20:47:39
Oh OK...tani po qe u qartesova, faleminderit :)

Perse doja une, cfare :???

Dhe cilat foto jane me humor...?

Ok, nje pyetje per ty tani :P
-Midis idese dhe realitetit, midis levizjes dhe aktit qendron ...???...


p.s., Perseri gabova ne pyetjen tende, e' :'(...damn it!

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#105 ne: 11-02-2005, 21:06:02
u ngaterruam fare...

Perse mendoje se do te ti jepja ato puthjet?

Ato fotot e misionit "fushate femrash" jane me humor.

Per kete pyetjen duhet te mendohem  :'(

 • Postime: 5949
SmiLey
#106 ne: 11-02-2005, 21:10:04
Ehhh...po keshtu eshte, kur i vendos patatet siper vezeve...he me se ishin ca te buta vet, po he' :D
S'ka problem qe u ngaterruam... e mira eshte qe nuk ikim pa u sqaruar ;)

Nuk e di... kujtova se mos je tip i shkathet me puthjet...i leshon sic mund te leshoj njeri paguren e tij me uje :D


p.s., ok ok mendohu per pyetjen...no hurry my friend :perqafim

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#107 ne: 12-02-2005, 12:17:11
Epo i ngaterrojme ndonjehere gjerat, dhe kjo eshte shenje qe jetojme, apo jo??  ;)

Po gjerat falas dhe me shumice i japin ata qe kane zemren e madhe, dhe jo ate qe jane te shkathet ( megjithese une i kam te dyja  :) )

Midis idese dhe realitetit, midis levizjes dhe aktit qendron HIJA.

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#108 ne: 12-02-2005, 17:09:34
Nje tjeter per ty.

Disa .... jane si cigarja e ndezur, po nuk i kape nga ana e duhur, digjesh.

 • Postime: 5949
SmiLey
#109 ne: 13-02-2005, 11:28:34
Olsion, te lumte e gjete pyetjen time :perqafim

Por more i uruar, di ti te lexosh titullin e temes apo jo :???
Thuhet ''cfare eshte fjala qe mungon ne fund''' e jo se cfare mungon ne fillim te fjalise...

Nejse, po provoj t'i pergjigjem pyetjes tende...

Disa vajza jane si cigarja e ndezur, po nuk i kape nga ana e duhur, digjesh. :P

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#110 ne: 13-02-2005, 11:48:13
Thank you

Epo tani fjalen e fundit nuk e hiqja dot se kuptoheshe pastaj...

Ja nje tjeter: Rregulli i te dehurit: Ju nuk mund te rrezoheni nga ...?....!

 • Postime: 5949
SmiLey
#111 ne: 13-02-2005, 12:09:41
Epo ketu eshte zotesia... te gjesh ato fjali qe kuptimi te mos jete ne fillim por ne fund :lalala ;)

Rregulli i te dehurit: Ju nuk mund te rrezoheni nga pija! :P

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#112 ne: 13-02-2005, 12:19:32
 ><  ><  ><

Nuk e ke gjetur, pastaj nuk ka kuptim keshtu  :lalala

Hajde na thuaj ndonje te re te mendohemi pak  ;)

 • Postime: 5949
SmiLey
#113 ne: 13-02-2005, 12:29:33
Perse more nuk paska kuptim...ai qe eshte i dehur nuk mund te rrezohet nga pija sepse eshte i dehur already  :???
Nejse, une me thene te drejten nuk jam dehur ndonjehere ...dhe ndoshta ndaj nuk mund te gjej pergjigjen e sakte sepse nuk e kam si eksperience jete :-[

But I will still try to give you another answer...
Ai qe eshte i dehur nuk rrezohet nga deshira! :P

Nje per ty eshte ::::
E verteta eshte me e rendesishme sesa ...???...

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#114 ne: 13-02-2005, 12:39:53
Tamam.. <>

Shiko se nuk duhet te dehesh qe te japesh pergjigjen e sakte  >< :hahaha

Je shume larg nga pergjigjia e sakte  :detari

Thinking now....

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#115 ne: 13-02-2005, 12:46:26
E verteta eshte me e rendesishme sesa faktet!  :tym

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#116 ne: 13-02-2005, 21:47:00
NJe buzqeshje ...smiley :???

 • Postime: 5949
SmiLey
#117 ne: 14-02-2005, 20:27:00
E verteta eshte me e rendesishme sesa faktet!  :tym


Well done! ;)

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#118 ne: 16-02-2005, 17:42:57
Thank you.  :perqafim

You cannot fall of the ....???????????????????????????!!  >< >< ><

 • Postime: 44
 • Gjinia: Mashkull
Dino33
#119 ne: 18-02-2005, 09:50:11
Thank you

Epo tani fjalen e fundit nuk e hiqja dot se kuptoheshe pastaj...

Ja nje tjeter: Rregulli i te dehurit: Ju nuk mund te rrezoheni nga ...?....!

Ju nuk mund te rrezoheni nga shishja! :???

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#120 ne: 18-02-2005, 17:56:43
Welcome Dino33. <>

Me vjen keq por pergjigjia eshte e gabuar   :(

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#121 ne: 20-02-2005, 18:36:03
Kesaj radhe po e them vete:

Rregulli i te dehurit: Ju nuk mund te rrezoheni nga dyshemeja.

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#122 ne: 14-03-2005, 13:55:48
Vazhdo një tjetër Olsion.

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#123 ne: 14-03-2005, 14:51:45
OK.

Buzeqesh sepse neser do te jete ....!

 • Postime: 532
Alba_Al
#124 ne: 15-03-2005, 22:10:05
vone?