×

Cfare eshte fjala qe mungon ne fund....?

Cfare eshte fjala qe mungon ne fund....?

· 525 · 28550

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#25 ne: 17-01-2005, 15:19:57
The best vitamin for making friends is B-1.

Megjithate kjo ka kuptim vetem ne English.

 • Postime: 5949
SmiLey
#26 ne: 18-01-2005, 13:55:25

- Who says this saying has got a meaning only in English  :???
Anyway, you are entitled to think whatever you like. Thx for participating
.


- Per te tjeret...kjo eshte pergjigjja ;)

* Vitamina me e mire per te bere miq eshte te jesh nje i tille!

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#27 ne: 18-01-2005, 17:34:36
smiley urime per temen. :puth
tani po e shoh qafsha kalamojt e lagjes.. ;)

ja nje nga une.. pa shoqeri ska ................... ..

un i jap te lehta fare.. :)

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#28 ne: 19-01-2005, 01:16:39
Ashurri....
;)

 • Postime: 5949
SmiLey
#29 ne: 19-01-2005, 12:37:24

Gezim :P

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#30 ne: 19-01-2005, 13:02:22
Ashurri....
;)
<> <> e gjete.. :D

nje tjeter...Pa sex ska ........ :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#31 ne: 19-01-2005, 16:14:40
kalamaj! :D

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#32 ne: 19-01-2005, 16:19:36
kalamaj! :D
hahahhaha dashke dru mbas kokes ti  :D

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#33 ne: 20-01-2005, 01:53:19
OK. Po dergoj une nje te re...

Po i bere gropen shokut, bie ... brenda!

Hajde Tung.

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#34 ne: 20-01-2005, 05:18:20
ajo eshte Po i bere gropen shokut, ai te ka bere varrin!

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#35 ne: 20-01-2005, 20:32:23
Ad.. <> <>

ja nje tjeter.. ;) Nena e Rames kishte tre femij..Agimin,qazimin dhe ................... .... :)

 • Postime: 5949
SmiLey
#36 ne: 20-01-2005, 23:59:29

...Ramen :lalala

Ja nje tjeter nga une :P

-- Nje miqesi e re eshte si nje frute e paqeruar...mund te kthehet ne nje portokall ose ne nje ...???...


 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#37 ne: 21-01-2005, 00:06:40
 :hahaha :hahaha


ne limon.. :P

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#38 ne: 21-01-2005, 00:11:33
limon

Dhe ...
ajo eshte Po i bere gropen shokut, ai te ka bere varrin!

E bukur eshte dhe kjo po une e di keshtu...

Po i bere gropen shokut, bie shoku brenda.

 • Postime: 5949
SmiLey
#39 ne: 21-01-2005, 00:22:15

Shih shih sa te shkathet keta te dy :P
Bravo bravo <>

O Olsion...une ne fakt ate shprehjen nuk e di as ashtu more i uruar...une e di keshtu:::
Nese perpiqesh t'i besh varrin shokut, bie vet brenda!

Nejse....nje tjeter per ju ;)

Miqesia e vertete vjen kur qetesia midis dy njerezve eshte ...???...

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#40 ne: 21-01-2005, 00:28:48
kurse un e di kshu...kur mundon ti besh gropen shokut,ja ke bere vetes.. se mbaj mend mire.. :-\

 • Postime: 5949
SmiLey
#41 ne: 21-01-2005, 00:32:47

Stalion'... te njejten kuptim kane ne thelb :occ
 :perqafim

 • Postime: 420
 • Gjinia: Mashkull
olsion
#42 ne: 21-01-2005, 00:36:26
Epo cfare ti besh, ne gjithe diten ne internet rrime, pastaj jemi dhe te zgjuar nga natyra.

Faleminderit dhe per duartrokitjet, nga une ke nje puthje virtuale.

Miqesia e vertete vjen kur qetesia midis dy njerezve eshte e veshtire.

Kurse ate me gropen edhe mua keshtu ma kane mesuar kur isha i vogel, por nje cike me vone e mora vesh qe ishte ndryshe.

Nje tjeter per ty.

N.q.s i gjykoni njerezit atehere nuk keni kohe .... ata!

Per te te ndihmuar po te them qe e ka thene Nene Tereza.

 • Postime: 5949
SmiLey
#43 ne: 21-01-2005, 00:43:43
Olsion, uuuuuuu dhe i zgjuar nga natyra qenke ti more :P
Shih shih dreqi sa modest eshte ;)
Flm per puthjen :-[

Tani, me vjen keq por pyetjes time nuk i je pergjigjur sakte...ndaj, lodhe dhe me pak trurin.

Persa i perket thenies se Nene Terezes...me duket se eshte:::

""N.q.s i gjykoni njerezit atehere nuk keni kohe per t'i dashur ata!""

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#44 ne: 21-01-2005, 00:51:58

Shih shih sa te shkathet keta te dy :P
Bravo bravo <>

O Olsion...une ne fakt ate shprehjen nuk e di as ashtu more i uruar...une e di keshtu:::
Nese perpiqesh t'i besh varrin shokut, bie vet brenda!

Nejse....nje tjeter per ju ;)

Miqesia e vertete vjen kur qetesia midis dy njerezve eshte ...???...

e barabart.. :P

 • Postime: 5949
SmiLey
#45 ne: 21-01-2005, 00:57:54
JOOOOOOOOO! :(


Hajde pra, gjejeni se nuk eshte dhe aq e veshtire :???

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#46 ne: 21-01-2005, 01:04:44
Dashuria  , apo  embelsia  :??? ><

 • Postime: 5949
SmiLey
#47 ne: 21-01-2005, 01:07:25

Jo, Leni :(

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#48 ne: 21-01-2005, 01:08:25
e barabarte  ><

 • Postime: 784
 • Gjinia: Mashkull
Doni
#49 ne: 21-01-2005, 01:12:01

Kush e gjen këtë:

Autobusi në stacionin e parë morri 5 udhëtarë
Në stacionin e dytë, zbritën dy udhëtar dhe hypën 7
Në stacionin e tretë, zbritën tre udhëtar dhe hypën 6
Në stacionin e katërt, zbritën pesë udhëtar dhe hypën 2

çfarë ngjyre kishte autobusi?   :P