Cfare eshte fjala qe mungon ne fund....? - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare eshte fjala qe mungon ne fund....?

  Cfare eshte fjala qe mungon ne fund....?

  · 525 · 43875

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  ne: 15-07-2004, 20:38:18
  Ne qofte se eliminon te pamunduren, cfaredo qe mbetet, pavaresisht sa e pamundur, duhet te jete .....???

  A e gjeni fjalen e fundit qe mungon   <)>

  « Editimi i fundit: 08-02-2005, 15:13:47 nga ^eLjIeRtEa^ »

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #1 ne: 29-07-2004, 03:35:54
  He more shoke e shoqe, a do ta gjeni se cfare eshte fjala qe mungon ne fund te kesaj thenie, apo jo????? ;)

  Se n.q.s nuk e gjeni dot :???, do te me duhet ta tregoj vet se cfare fjale mungon.

   :P

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #2 ne: 29-07-2004, 22:08:08
  Ehhh, me sa pashe une kety nuk qenka ndonje aq i ditur sa me gjet fjalen qe mungonte ne fund te kesaj thenie ><

  Ndaj po e tregoj me mire vet ;). Ajo fjale qe mungon eshte "e verteta". D.m.th thenia e perfunduar eshte e kesaj forme--->

  Ne qofte se eliminon te pamunduren, cfaredo qe mbetet, pavaresisht sa e pamundur, duhet te jete e verteta!!!
  Dhe here tjeter behini ato detyra te shkreta e mos na vini te papergatitur, ok?

   :pafshim

  • Postime: 264
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #3 ne: 30-07-2004, 02:11:26
  Po he thuaj nje tjeter ti mi...

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #4 ne: 30-07-2004, 07:29:34
  Ok, nje thenie tjeter per ju eshte kjo:

  Nje matematicien eshte nje aparat qe ben te mundur kthimin e kafes ne......???

  Atehere njerez, cfare eshte fjala qe mungon ne fund te kesaj thenie :P ;)

   :pafshim

  • Postime: 264
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #5 ne: 31-07-2004, 05:53:12
  Uh po kete ku ma gjete moj me qafsh..?  :???

  Nejse, i'll pass this time... :(

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #6 ne: 12-08-2004, 18:01:56
  Ah moj vlonjate motra, te kam dhe patriote   :perqafim...., por cfare ben moj e uruar se ne mbahemi dhe per tipa te zgjut :P

  Nejse nejse, fjala qe mungon ne fund eshte 'teorema'.
  E kam thene kete thenie moj trime dhe tek tema e matematikes, por e shoh qe nuk e ke lexuar fare ate faqe, se po ta kishe lexuar do ta kishe gjetur pergjigjen   ;)

  Vlonjate te uroj gjithe te mirat e mos harro te besh detyrat heres tjeter, ok motra   :-*

   :pafshim

  « Editimi i fundit: 08-02-2005, 15:14:33 nga ^eLjIeRtEa^ »

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #7 ne: 13-08-2004, 02:48:01
  Ok, nje detyre tjeter per ty 'Vlonjate' por njekohesisht per te gjithe ata qe duan te gjejne fjalen ne fund te kesaj thenie   :P

  Mund ti mbyllim syte realitetit por jo ......???

   :pafshim
  « Editimi i fundit: 08-02-2005, 15:15:04 nga ^eLjIeRtEa^ »

  • Postime: 264
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #8 ne: 14-08-2004, 08:50:10
  Oops, dola bllof aty une ee... Sa kooot  :(
  Po se keto si di ne shqip une aman, kshu ndodh kur iken shpejt nga andeja.. Mgjs ja do mesojme po he :D..LooL.

  Ok kjo tjetra nashti.
  *Fatit?
  *Jetes?
  *Asaj qe ndodh?

  (he eshte ndonjera nga keto apo s'ja thom fare una..??  :-[ )
   :perqafim

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #9 ne: 14-08-2004, 13:41:59
  Moj motra, do te mesosh e besh ato detyrat ti apo jo   :-\

  S'ka justifikime kety me keto budallalliqe 'kam harruar shqipen una'   :lalala

  Hajde po ta shkruaj ne anglisht tani e le te shohim nese ke per ta gjetur apo jo   ;)

  You can close your eyes to reality but not to .....???

  Ato qe kishe menduar si pergjigje nuk jane te sakta   >:(
  (between me & u, think more careful about ur last point,   :occ)

  Good luck rrusho   :lule
  « Editimi i fundit: 08-02-2005, 15:16:12 nga ^eLjIeRtEa^ »

  • Postime: 1283
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 17-08-2004, 12:49:57
  Po cunat ku qenkan ke kjo tema apo smarrin vesh ato mire e keni vazhdoni punen dhe beni detyrat mire se un nuk i pata bere per sot here tjeter ndoshta do ti bej dhe do ju mesoj dhe juve. :detari :P

  • Postime: 8126
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 17-08-2004, 18:01:26

  Ok, nje detyre tjeter per ty 'Vlonjate' por njekohesisht per te gjithe ata qe duan te gjejne fjalen ne fund te kesaj thenie  :P

  Mund ti mbyllim syte realitetit por jo ......???

   :pafshim

  konton bankare!!!!!
  ps:ta qerrojme fare!

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #12 ne: 30-08-2004, 15:33:21
  Oboboo.... he more njerez cfare behet kety... :???  :lalala
  Akoma nuk e keni gjetur pyetjen qe iu kam drejtuar.... :-\
  Po eshte shume e thjeshte more trima..., he tani se s'ka as lezet, lodheni pak me shume ate trurin tuaj  :occ

  -----------------------------------------------------------------------------------

  P.S 'angeldeviled', jo mi sis se nuk eshte kontoja bankare, shiko se i dhash nje 'hint' te vogel vlonjates  <)>. So, best of luck!
  « Editimi i fundit: 08-02-2005, 15:16:44 nga ^eLjIeRtEa^ »

  • Postime: 2480
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #13 ne: 13-01-2005, 17:50:30
  SmiLey  mos eshte gje fjala (te lutem) :D

  • Postime: 8126
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer

  #14 ne: 15-01-2005, 01:00:23
  mos eshte Ashurria? :D

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #15 ne: 16-01-2005, 11:20:51
  Ehhh thuaj, prit prit gomar te mbij bar e hic gje, s'nxorret ne drite dhe pse iu dhashe dhe ''hint-e''. :???
  As ti mi AD nuk ma gjete :(


  * Mund t'i mbyllesh syte realitetit por jo KUJTIMEVE!
  * You can close your eyes to reality but not to memories. (in english)

  - Pra 'kujtimeve' ishte fjala qe mungonte ne fund :occ

  « Editimi i fundit: 16-01-2005, 11:51:27 nga SmiLey »

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #16 ne: 16-01-2005, 11:55:09

  Ok, po iu jap dhe nje te thjeshte per te gjetur :occ

  *Pasqyra me e mire eshte nje ..???.. i vjeter!


  Pra, cila eshte fjala qe mungon? :P

  • Postime: 8126
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer

  #17 ne: 16-01-2005, 17:27:08
  MIK

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #18 ne: 16-01-2005, 22:44:56

  AD <>


  Ok, nje tjeter per te gjetur fjalen qe mungon...:P

  *Vitamina me e mire per te bere miq eshte ...???...

  • Postime: 2026
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #19 ne: 17-01-2005, 03:40:29
  viagra :D
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: