×
Hyrja
Profili

Cfare eshte fjala qe mungon ne fund....?

Cfare eshte fjala qe mungon ne fund....?

· 525 · 30039

 • Postime: 5949

ne: 15-07-2004, 20:38:18
Ne qofte se eliminon te pamunduren, cfaredo qe mbetet, pavaresisht sa e pamundur, duhet te jete .....???

A e gjeni fjalen e fundit qe mungon   <)>

« Editimi i fundit: 08-02-2005, 15:13:47 nga ^eLjIeRtEa^ »

 • Postime: 5949

#1 ne: 29-07-2004, 03:35:54
He more shoke e shoqe, a do ta gjeni se cfare eshte fjala qe mungon ne fund te kesaj thenie, apo jo????? ;)

Se n.q.s nuk e gjeni dot :???, do te me duhet ta tregoj vet se cfare fjale mungon.

 :P

 • Postime: 5949

#2 ne: 29-07-2004, 22:08:08
Ehhh, me sa pashe une kety nuk qenka ndonje aq i ditur sa me gjet fjalen qe mungonte ne fund te kesaj thenie ><

Ndaj po e tregoj me mire vet ;). Ajo fjale qe mungon eshte "e verteta". D.m.th thenia e perfunduar eshte e kesaj forme--->

Ne qofte se eliminon te pamunduren, cfaredo qe mbetet, pavaresisht sa e pamundur, duhet te jete e verteta!!!
Dhe here tjeter behini ato detyra te shkreta e mos na vini te papergatitur, ok?

 :pafshim

 • Postime: 264
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 30-07-2004, 02:11:26
Po he thuaj nje tjeter ti mi...

 • Postime: 5949

#4 ne: 30-07-2004, 07:29:34
Ok, nje thenie tjeter per ju eshte kjo:

Nje matematicien eshte nje aparat qe ben te mundur kthimin e kafes ne......???

Atehere njerez, cfare eshte fjala qe mungon ne fund te kesaj thenie :P ;)

 :pafshim

 • Postime: 264
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 31-07-2004, 05:53:12
Uh po kete ku ma gjete moj me qafsh..?  :???

Nejse, i'll pass this time... :(

 • Postime: 5949

#6 ne: 12-08-2004, 18:01:56
Ah moj vlonjate motra, te kam dhe patriote   :perqafim...., por cfare ben moj e uruar se ne mbahemi dhe per tipa te zgjut :P

Nejse nejse, fjala qe mungon ne fund eshte 'teorema'.
E kam thene kete thenie moj trime dhe tek tema e matematikes, por e shoh qe nuk e ke lexuar fare ate faqe, se po ta kishe lexuar do ta kishe gjetur pergjigjen   ;)

Vlonjate te uroj gjithe te mirat e mos harro te besh detyrat heres tjeter, ok motra   :-*

 :pafshim

« Editimi i fundit: 08-02-2005, 15:14:33 nga ^eLjIeRtEa^ »

 • Postime: 5949

#7 ne: 13-08-2004, 02:48:01
Ok, nje detyre tjeter per ty 'Vlonjate' por njekohesisht per te gjithe ata qe duan te gjejne fjalen ne fund te kesaj thenie   :P

Mund ti mbyllim syte realitetit por jo ......???

 :pafshim
« Editimi i fundit: 08-02-2005, 15:15:04 nga ^eLjIeRtEa^ »

 • Postime: 264
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 14-08-2004, 08:50:10
Oops, dola bllof aty une ee... Sa kooot  :(
Po se keto si di ne shqip une aman, kshu ndodh kur iken shpejt nga andeja.. Mgjs ja do mesojme po he :D..LooL.

Ok kjo tjetra nashti.
*Fatit?
*Jetes?
*Asaj qe ndodh?

(he eshte ndonjera nga keto apo s'ja thom fare una..??  :-[ )
 :perqafim

 • Postime: 5949

#9 ne: 14-08-2004, 13:41:59
Moj motra, do te mesosh e besh ato detyrat ti apo jo   :-\

S'ka justifikime kety me keto budallalliqe 'kam harruar shqipen una'   :lalala

Hajde po ta shkruaj ne anglisht tani e le te shohim nese ke per ta gjetur apo jo   ;)

You can close your eyes to reality but not to .....???

Ato qe kishe menduar si pergjigje nuk jane te sakta   >:(
(between me & u, think more careful about ur last point,   :occ)

Good luck rrusho   :lule
« Editimi i fundit: 08-02-2005, 15:16:12 nga ^eLjIeRtEa^ »

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 17-08-2004, 12:49:57
Po cunat ku qenkan ke kjo tema apo smarrin vesh ato mire e keni vazhdoni punen dhe beni detyrat mire se un nuk i pata bere per sot here tjeter ndoshta do ti bej dhe do ju mesoj dhe juve. :detari :P

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 17-08-2004, 18:01:26
Ok, nje detyre tjeter per ty 'Vlonjate' por njekohesisht per te gjithe ata qe duan te gjejne fjalen ne fund te kesaj thenie  :P

Mund ti mbyllim syte realitetit por jo ......???

 :pafshim
konton bankare!!!!!
ps:ta qerrojme fare!

 • Postime: 5949

#12 ne: 30-08-2004, 15:33:21
Oboboo.... he more njerez cfare behet kety... :???  :lalala
Akoma nuk e keni gjetur pyetjen qe iu kam drejtuar.... :-\
Po eshte shume e thjeshte more trima..., he tani se s'ka as lezet, lodheni pak me shume ate trurin tuaj  :occ

-----------------------------------------------------------------------------------

P.S 'angeldeviled', jo mi sis se nuk eshte kontoja bankare, shiko se i dhash nje 'hint' te vogel vlonjates  <)>. So, best of luck!
« Editimi i fundit: 08-02-2005, 15:16:44 nga ^eLjIeRtEa^ »

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 13-01-2005, 17:50:30
SmiLey  mos eshte gje fjala (te lutem) :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 15-01-2005, 01:00:23
mos eshte Ashurria? :D

 • Postime: 5949

#15 ne: 16-01-2005, 11:20:51
Ehhh thuaj, prit prit gomar te mbij bar e hic gje, s'nxorret ne drite dhe pse iu dhashe dhe ''hint-e''. :???
As ti mi AD nuk ma gjete :(


* Mund t'i mbyllesh syte realitetit por jo KUJTIMEVE!
* You can close your eyes to reality but not to memories. (in english)

- Pra 'kujtimeve' ishte fjala qe mungonte ne fund :occ

« Editimi i fundit: 16-01-2005, 11:51:27 nga SmiLey »

 • Postime: 5949

#16 ne: 16-01-2005, 11:55:09

Ok, po iu jap dhe nje te thjeshte per te gjetur :occ

*Pasqyra me e mire eshte nje ..???.. i vjeter!


Pra, cila eshte fjala qe mungon? :P

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 16-01-2005, 17:27:08
MIK

 • Postime: 5949

#18 ne: 16-01-2005, 22:44:56

AD <>


Ok, nje tjeter per te gjetur fjalen qe mungon...:P

*Vitamina me e mire per te bere miq eshte ...???...

 • Postime: 2028
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 17-01-2005, 03:40:29
viagra :D

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 17-01-2005, 03:41:23
mos eshte buzeqeshje  :)


 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 17-01-2005, 07:22:24
sinqeriteti

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 17-01-2005, 07:35:26


*Vitamina me e mire per te bere miq eshte ...???...Semundja

 • Postime: 5949

#23 ne: 17-01-2005, 10:53:04

JOOOOOOOOOOOO!
Asnjeri nga juve nuk e ka gjetur >:(
Eshte shume me e thjeshte sesa mendoni. Ndaj, hajde...vriteni pak mendjen tuaj te ndritur :P


p.s., Sulltano, do u speak from experience :D

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 17-01-2005, 14:44:17
Mos eshte puthja  :D

edi qe prap se kam gjetur  ><

Temat e fundit