×

Dy lojra shqiptare

Dy lojra shqiptare

· 6 · 1977

  • Postime: 23175
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 12-09-2009, 20:04:33
Luani nje here lojra shqip shqip, me tematike shqiptare dhe te bera nga shqiptare.
Me poshte keni nje loje, ne te cilen mund te qelloni dhe vrisni virtualisht Sali Berishen dhe Edi Ramen dhe ne tjetren mund te luftoni kunder grekerve.
:D


Lojra Virtuale         Free Arcade Games

Lojra Virtuale         Free Arcade Games

Lojra Virtuale         Free Arcade Games

Lojra Virtuale         Free Arcade Games

  • Postime: 23175
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 12-09-2009, 23:57:51
Kush e ka keq fare inatin me Berishen a Ramen ketu ka rastin t'i "vrase fare" :D

Une pervete s'kam problem me ndonjerin nga ata dy :P

  • Postime: 2645
  • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#2 ne: 16-09-2009, 12:25:26
ahahah,,,Bera 58000 pike perfundimtare si fillim,,Po ca ish ky Rama ore, mshifej me shpejt se Berisha,nuk arrita ta qelloj shume ate,, LOL LOL

  • Postime: 1
leartiks
#3 ne: 19-09-2009, 16:37:13
mire ja bera maskarenjeve hahah   ^o)

  • Postime: 1215
* AηesSa *
#4 ne: 04-03-2010, 14:41:08
hahahahah shum argetuese...po mua perkundrazi me fshiheshte BERISHA edhe ate pas RAMES...c"eshte nje ai...hahahah shum argetueseeee...:D

  • Postime: 159
  • Gjinia: Femer
MooZaa
#5 ne: 04-04-2010, 20:46:22
hehehe....u kenaqa duke e vrar Beirshen edhe Ramen...i fitvoa piket maksimale 70000....hahahah
 

lojra rpg adventure?

Nisur nga DragonFire

Postimi i fundit 21-05-2007, 05:42:02
nga Lumlumi
Hajdeni luajni kete lojra tribalwars

Nisur nga dardaniakosova

Postimi i fundit 21-02-2009, 09:05:59
nga ylbersalihu
Luaj lojra "action" online (ketu ne forum)

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 15-07-2008, 00:47:40
nga M A X
Luaj lojra puzzle ketu ne forum

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 22-07-2008, 01:20:30
nga M A X