E Njejte apo Sinonim me Fjalen - 30 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E Njejte apo Sinonim me Fjalen

E Njejte apo Sinonim me Fjalen

· 1449 · 58865

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 04-05-2008, 15:12:18
Enigme - Mister/Sekret/Fshehtesi.

Fjala ime: Patok.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 04-05-2008, 15:50:07
patok-rosak :D


pupel :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 04-05-2008, 15:56:47
Pupel - Pende/Push.

Fjala ime: Katil.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 04-05-2008, 15:59:51
katil-i poshter... i pazemer

fitil :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 04-05-2008, 16:06:43
Fitil - Pe/Gjalm/Fije/Litar.

Fjala ime: Mjalte.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 04-05-2008, 16:07:55
mjalte-sheqer

perkujtimore

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 04-05-2008, 18:34:46
perkujtimore - rikujtim


medalje

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 04-05-2008, 19:15:17
medalje-stimul

loje

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 04-05-2008, 22:55:36
loje - partite


top

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 05-05-2008, 04:27:38
Top = Bol/Loje/Pingpong/Tenis/Basketball/Volejball/Futboll, etj.

Fjala ime: Kaproll.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 05-05-2008, 09:12:05
kaproll-mendjelehte :D :D :P


lote :S

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 05-05-2008, 11:07:36
Lote - E qare  :D

Bastard

 

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 05-05-2008, 12:25:41
bastard-poshtersi :@ :@


melankoli

#738 ne: 05-05-2008, 17:46:23
melankoli-trishtim-pesimizem.                                     seks

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 05-05-2008, 19:22:19
seks-dashuni :D

epsh

#740 ne: 05-05-2008, 19:23:29
epsh-eksitim-sensualitet.     mjet

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 05-05-2008, 20:06:10
mjet - makinerisonde

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 05-05-2008, 20:33:18
sonde-makineri..mjet ndertues

magji

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 05-05-2008, 22:30:49
Magji - Hipnoteze/Pluhur Magjik/Mrekulli.

Fjala ime: Sfond.

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 06-05-2008, 10:45:46
Sfond - Pamje

Arkitekture

#745 ne: 06-05-2008, 11:08:29
arkitekture-plan ndertimi-planimetri.              merzitje?

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 06-05-2008, 11:18:28
Merzitje - Pesimizem  :S

Dashuri

#747 ne: 06-05-2008, 11:28:33
Dashuri-plotesim shpirteror,mendor dhe fizik.        respekt?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 06-05-2008, 13:38:18
respekt-njerzillek

mungese ^o)

#749 ne: 06-05-2008, 15:15:41
mungese-mosprani.                   shtazarak

Temat e fundit