×

FILMA SHQIPTAR..:)

FILMA SHQIPTAR..:)

· 54 · 2927

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
ne: 03-10-2010, 08:52:09
hej mendoni nje titull filmi shqiptar  dhe shtojini "ne krevat"   po e filloj un  psh  DY HERE MAT NE KREVAT   vazhdoni ju tani  :)

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#1 ne: 05-10-2010, 16:09:00
Balle per balle ne krevat  :)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#2 ne: 05-10-2010, 21:56:15
Nusja   -> ne krevat      nje shoqe nga fshati     -> ne krevat      Telefoni i nje mengjesi  ->  ne krevat     :)
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#3 ne: 05-10-2010, 22:10:44
Nje vonese e vogel ne krevat :D

Hije qe mbeten pas ne krevat

Fije qe priten ne krevat LOL

Yjet e neteve te gjata ne krevat

Operacioni Zjarri ne krevat  :-[Ej po pse vetem ne krevat?... po psh ne dush, ne kuzhine, ne makine... nuk lejohet variacioni fare dmth? :P

 • Postime: 1569
 • Gjinia: Femer
BabyGirlⓋⓛⓅ
#4 ne: 05-10-2010, 22:27:42
Taulanti kerkon moter

Kur hapen dyert e Jetes

Perfekti

Nje vones e vogel

Apasionata

Zevendesi Grave

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#5 ne: 05-10-2010, 22:41:08
sky lejohet ku te duash ti  :P            une e dua eren  ->  ne krevat  :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#6 ne: 05-10-2010, 22:45:43
Tomka dhe shoket e tij ne krevat... LOL

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#7 ne: 05-10-2010, 22:55:35
Ata ishin kater   -> ne krevat :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#8 ne: 05-10-2010, 22:59:16
Heronjte cajne erresiren... poshte krevatit... LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#9 ne: 05-10-2010, 23:03:19
Ata ishin 4 .....ne krevat  LOL

Dora e ngrohte.... ne krevat  :-[  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#10 ne: 05-10-2010, 23:05:43

Kur hapen dyert e JetesNje vones e vogelZevendesi Grave


................... .... ne krevat   LOL LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#11 ne: 05-10-2010, 23:08:46
Kush e solli Doruntinen ne krevat? LOL

(o liber ky na falni... :P)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#12 ne: 05-10-2010, 23:12:38
peralle nga e kaluara  gjino & marigo  ->  ne krevat  :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#13 ne: 05-10-2010, 23:19:00
Ishte kohe per dashuri te bregu lumit... :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#14 ne: 06-10-2010, 00:24:09
Asgje nuk harrohet ne krevat :D

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#15 ne: 06-10-2010, 00:26:28
Tomka dhe shoket e tij ne krevat... LOL

hahahaahha LOL


Beni ecen vete...ne krevat! LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#16 ne: 06-10-2010, 00:27:40
Cifti i lumtur ne dush... :D

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#17 ne: 06-10-2010, 00:30:11
Gezhoja e vjeter ne krevat .  ;)

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#18 ne: 06-10-2010, 00:32:44
Tana....gjithe jeten ne krevat! LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#19 ne: 06-10-2010, 00:34:36
Tana....gjithe jeten ne krevat! LOL

Hahahaha... LOL

Po Mysafiri ne krevat me Vajzat me kordele te kuqe... LOL

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#20 ne: 06-10-2010, 00:36:09
Shi me gjak ne krevat .  :P

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#21 ne: 06-10-2010, 00:44:04
Bote e padukshme ne krevat  :)
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#22 ne: 06-10-2010, 00:45:03
Bolero te sedilja e pasme e makines... LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#23 ne: 06-10-2010, 00:48:00
hahahahahahhaahah pse jo te e para rrushe LOL


Lulekuqet....anamba ne ku ndodhen u sulen ne krevat!  :D

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#24 ne: 06-10-2010, 00:48:56
Dashuri me krisma ne krevat .  ^o)