Fjale me Rime. - 51 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fjale me Rime.

Fjale me Rime.

· 6042 · 134679

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1250 ne: 11-03-2008, 19:21:11
xhan-han :D


kujtim

 • Postime: 12234

#1251 ne: 11-03-2008, 19:29:18
Kujtim-emancipimshkop

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1252 ne: 11-03-2008, 19:30:33
aman nga i gjen dhe ti ca fjale te cuditshme..

shkop-ciklop

ure

 • Postime: 12234

#1253 ne: 11-03-2008, 19:43:31
hahahha..Normalitik isht. ;)


ure-gurezogez  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1254 ne: 11-03-2008, 19:45:29
zogez- shportez..

don zhuan :P

 • Postime: 12234

#1255 ne: 11-03-2008, 19:48:36
Don zhuan-Une  :D :D LOLOmelsine :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1256 ne: 11-03-2008, 19:58:41
omelsine-tamburine :D


perkushtim ;)

 • Postime: 12234

#1257 ne: 11-03-2008, 20:09:02
perkushtim-zbukurimmekat

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1258 ne: 11-03-2008, 20:25:01
mekat..( thats rich coming from U :D)

mekat-traktat

imazh

 • Postime: 12234

#1259 ne: 11-03-2008, 20:34:27
Ashtu ashtu. :P


imazh-peisazh
gome

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1260 ne: 11-03-2008, 21:01:55
gome-rome


yje

 • Postime: 12234

#1261 ne: 11-03-2008, 21:09:30
yje-nyje
moshmulle  :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1262 ne: 12-03-2008, 00:21:57
moshmull-kerpurdh

Shkelqim

#1263 ne: 12-03-2008, 07:45:37
shkelqim-pelqim.fjala ime-ndezje

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1264 ne: 12-03-2008, 14:15:16
ndezje-ecje


sinqeritet :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1265 ne: 12-03-2008, 14:23:42
sinqeritet-publicitet :D

vallezim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1266 ne: 12-03-2008, 14:31:51
vallezim-gabim ^o)


medyshje

#1267 ne: 12-03-2008, 15:03:35
medyshje-hamendje. fjala ime- pervetesim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1268 ne: 13-03-2008, 00:31:05
pervetesim-keqesim

pasiguri ^o)

#1269 ne: 13-03-2008, 07:29:52
pasiguri-dituri. fjala  ime miusha

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1270 ne: 13-03-2008, 13:38:53
miusha-ketrusha :)

me mungon- :S ^o)

#1271 ne: 13-03-2008, 13:49:35
mungon-percmon. fjala ime- feminist

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1272 ne: 13-03-2008, 19:35:15
feminist-iluminist :D

vlere :)

 • Postime: 12234

#1273 ne: 13-03-2008, 20:11:12
vlere-nder
yll

#1274 ne: 13-03-2008, 20:53:28
 Yll-pyll. fjala ime- drite

Temat e fundit