Fjale me Rime. - 211 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fjale me Rime.

Fjale me Rime.

· 6042 · 139639

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5250 ne: 08-02-2010, 22:43:21
Makineri - Bizhuteri

Kasap

#5251 ne: 08-02-2010, 22:45:31
Kasap - Satrap

Prift

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5252 ne: 08-02-2010, 22:55:41
Prift - Zift

Murgesh :D

#5253 ne: 08-02-2010, 23:03:30
Murgeshe - Buzeqesh :P

manastir LOL

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5254 ne: 08-02-2010, 23:05:04
Manastir - Zinxhir :LOL

Ateiste

#5255 ne: 08-02-2010, 23:06:20
Ateiste - Pacifiste :D

Biciklete

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5256 ne: 08-02-2010, 23:10:22
Biciklete - Bilete

Lozonjare

#5257 ne: 08-02-2010, 23:12:59
Lozonjare ne dritare! LOL

Bukuroshe

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5258 ne: 08-02-2010, 23:15:29
Lozonjare ne dritare! LOL

Bukuroshe
Nuk ka rime o zogu im :P :P

Bukuroshe - Carahoshe :D

Supë

#5259 ne: 08-02-2010, 23:19:01
Kush s'ka rime, o tiger? :P

Supë me Lupë :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5260 ne: 08-02-2010, 23:21:08
per "lozonjare ne dritare" e kishja fjalën :D

harrove fjalën e radhës po e vendos vet :D

bakllava

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5261 ne: 08-02-2010, 23:22:02
Bakllava - Sevda :D

Omel

#5262 ne: 08-02-2010, 23:32:13
per "lozonjare ne dritare" e kishja fjalën :D

tashi mfal se spo i jap kon... lozonjare dhe dritare skane rime?? ^o)

Omel... dorezohem nuk mvje nai fjale qe rimon. :D

Parashute

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5263 ne: 09-02-2010, 09:17:22
Parashute - Kepute

Moral

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#5264 ne: 09-02-2010, 10:21:38
Moral - Koral

Sokak

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5265 ne: 09-02-2010, 10:53:25
Sokak - Sakat

Pellumbesh

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#5266 ne: 09-02-2010, 15:02:39
Pellumbeshe - Cobaneshe

Marmelate -

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5267 ne: 09-02-2010, 15:04:29
Marmelate - Sopate

Boring day

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#5268 ne: 09-02-2010, 15:10:28
Boring day - Enjoy anyway :D

Happy

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5269 ne: 09-02-2010, 15:14:38
Happy - Baby

Romance

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#5270 ne: 09-02-2010, 15:50:25
Romance - Importance

Pluhur -

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#5271 ne: 10-02-2010, 09:03:42
Pluhur - I duhur

Kamxhik

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5272 ne: 10-02-2010, 09:08:22
Kamxhik - Elektrik

Mesimore

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#5273 ne: 10-02-2010, 09:19:21
Mesimore - Shkollore

Peng -

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5274 ne: 10-02-2010, 09:20:47
Peng - Brenge

Ika

Temat e fundit