Fjale me Rime. - 29 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fjale me Rime.

Fjale me Rime.

· 6042 · 142289

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 06-11-2007, 16:38:11
Flirt - Blir.

Fjala ime: Damar.

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 06-11-2007, 18:34:13
Damar- Kandar

Fjala ime: Degjo

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 06-11-2007, 19:17:33
Degjo - Pergjo.

Fjala ime: Buzeqesh.

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 06-11-2007, 19:32:56
Buzeqesh - Pershesh


Fjala ime: Pupla  :P

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 06-11-2007, 20:44:22
Pupla-Pula

Fjala ime:Bashke

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 06-11-2007, 21:00:24
bashke-jashte

fjala ime: fryme

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 07-11-2007, 06:46:36
Fryme - Bryme.

Fjala ime: Skulpt.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#707 ne: 07-11-2007, 16:10:09
Skulpt - Kult

Pulp - ??????

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 07-11-2007, 16:50:58
pulp-ulk

fjala ime: levozhge

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#709 ne: 07-11-2007, 16:58:52
Levozhge - Gozhde

Hartim - ???????

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 07-11-2007, 17:02:37
pershendetje ulk...

hartim-perkthim

fjala ime: qas

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 07-11-2007, 18:43:38
Qas- Ngas

Fjala ime: Njoftime

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 07-11-2007, 20:48:35
njoftime-pajtime

fjala ime; dhe

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#713 ne: 08-11-2007, 13:58:48
Dhe - Qe
plevice-?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 08-11-2007, 14:46:03
plevice-magarice :D


fjala ime:  ustallek

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 08-11-2007, 17:44:19
Ustallek- Maskarallek

Fjala ime: Shiko

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 08-11-2007, 18:15:03
shiko- meso

fjala ime: tenje

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#717 ne: 09-11-2007, 12:09:11
tenje - penje

paranoje - ????

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 09-11-2007, 12:14:12
Paranoje- Toje :P

Fjala ime: Ujk

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#719 ne: 09-11-2007, 12:28:35
Ujk - Gjithkujt

gjithsesi - ????

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 09-11-2007, 12:35:49
Gjithsesi- Seksi :P

Fjala ime: Spango

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#721 ne: 09-11-2007, 12:38:00
Spango - Bilardo

Stoik - ????????

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 09-11-2007, 12:40:07
Stoik- Lirik

Fjala ime: Paruke

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#723 ne: 09-11-2007, 13:14:32
Paruke - Taketuke

Banane - ?????

#724 ne: 09-11-2007, 13:59:52
Banane-Hajvane.  fjala ime. karabushe??

Temat e fundit