Fjale me Rime. - 34 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fjale me Rime.

Fjale me Rime.

· 6042 · 139371

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#825 ne: 02-12-2007, 22:34:06
kryekeput-laskut


fjala ime: labirinth

#826 ne: 03-12-2007, 15:20:02
labirinth- ankth             fjala ime  . nervozizem

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#827 ne: 03-12-2007, 15:24:52
Nervozizem-Qetesishem :D

Biskote - ???

#828 ne: 03-12-2007, 15:26:51
Biskote-Barsalete!        fjala ime . egoist?

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#829 ne: 03-12-2007, 15:35:34
 egoist-pacifist  !

Fjala ime :Buall.!

#830 ne: 03-12-2007, 15:47:15
buall-zhguall. fjala ime . mashtrim?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#831 ne: 03-12-2007, 17:10:05
mashtrim-zhgenjim.....( shkojne dhe bashke me duket...hmmm)

fjala ime: hakmarrje

#832 ne: 03-12-2007, 21:05:04
hakmarrje-varje. fjala ime. dashuroj

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#833 ne: 03-12-2007, 21:06:36
dashuroj-perjetojsensuale

#834 ne: 03-12-2007, 21:10:41
sensuale- kanibale.  fjala ime. pasion

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 03-12-2007, 21:27:21
pasion-loton...

fjala ime: mall

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#836 ne: 04-12-2007, 00:04:39
Mall - Kall

Zagushi ??

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 04-12-2007, 00:08:51
Zagushi - Malsi


Fjala ime: Trullos

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#838 ne: 04-12-2007, 00:14:03
Trullos - Qullos

niveloj

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#839 ne: 04-12-2007, 00:17:36
niveloj - filteroj


zvarritem -

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#840 ne: 04-12-2007, 01:12:34
zvarritem-fashitem

spanjoll

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 04-12-2007, 04:12:42
spanjoll - kontroll

Fjala ime: fletore

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#842 ne: 04-12-2007, 13:19:14
fletore - foltore


Engjell -

#843 ne: 04-12-2007, 14:32:30
engjell-dell.      fjala ime . a do me?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 04-12-2007, 14:55:57
a do me??-- pse te le??

parajse

#845 ne: 04-12-2007, 15:15:12
Parajsa- taksa. fjala ime     LERE!

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#846 ne: 04-12-2007, 15:20:20
lere - Mos e ler LOL

Kam hik me pushime :D

#847 ne: 04-12-2007, 15:22:58
ka ik me pushime- eshte mbushur me pushtime. fjala ime.   realitet

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#848 ne: 04-12-2007, 16:26:29
realitet - siklet

#849 ne: 04-12-2007, 16:37:25
dhe fjale nishke funde hahahaha vazhdoj une. satrap

Temat e fundit