×

Fjale qe nuk permbajn shkronjen ~A~...

Fjale qe nuk permbajn shkronjen ~A~...

· 440 · 8269

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#50 ne: 10-01-2011, 15:15:56
Dreke

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#51 ne: 11-01-2011, 08:32:41
mire

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#52 ne: 11-01-2011, 20:19:39
mesme  :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#53 ne: 13-01-2011, 08:43:05
ulur

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#54 ne: 15-01-2011, 15:02:15
erela  :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#55 ne: 17-01-2011, 09:56:23
Shoku Erela ka A, po Gimi psh ska.

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#56 ne: 17-01-2011, 17:10:01
po ose kam qen tap ate nat ose ke fajin ti qe ke a  :P                             Fitore

 • Postime: 6914
 • Gjinia: Femer
erlehta
#57 ne: 17-01-2011, 21:02:21
Ca keni me A-ne ju ore  :D

berxoll  :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#58 ne: 18-01-2011, 11:52:26
sme pelqen a do ja fusja me 1shpulle po kam hall se prish ekranin pc  :D                                Qumeshtor  > kam sot xdreke  :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#59 ne: 20-01-2011, 08:57:26
Ca keni me A-ne ju ore  :D


ne e duam shume - A -  Erlehta por thjesht ne kete teme se duam , cte bejme :P ?!

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#60 ne: 20-01-2011, 15:55:06
xhvishu  :)

 • Postime: 1498
Zara
#61 ne: 20-01-2011, 16:00:55
shurup

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#62 ne: 21-01-2011, 08:34:50
Citim nga: Gimi<>ALB ne 20-01-2011, 15:55:06
xhvishu  :)
thuhet zhvishu gimo :P dhe jo me xh :D

more vesh? Vishu  me mire :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#63 ne: 21-01-2011, 12:16:26
nuk e di nga je me origjine ti erela!  Po nga anet tona kshu i themi ne   xhvishu se erdha zemer  :D                    relax  :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#64 ne: 22-01-2011, 09:48:40
stimulim

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#65 ne: 23-01-2011, 14:26:33
pershtypje

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#66 ne: 25-01-2011, 02:16:30
seks.

Temen e semes, vetem ketu punon truri (ihihihi hic A ne gjithe kete shprehje)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#67 ne: 25-01-2011, 09:10:36
Citim nga: Gimi<>LAB ne 21-01-2011, 12:16:26
nuk e di nga je me origjine ti erela! 


Nga Vlora shoku gimi :P por xhvishu se kisha degjuar :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#68 ne: 25-01-2011, 09:11:32
origjine :)

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#69 ne: 25-01-2011, 13:06:09
Pjeshke...

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#70 ne: 25-01-2011, 13:09:59
Pjeshke...

eshte thene :P

kukull

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#71 ne: 25-01-2011, 22:15:21
Vendelindje     nuk esht then  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#72 ne: 27-01-2011, 09:04:26
MEMEDHE :)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#73 ne: 27-01-2011, 18:56:40
nen dhe :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#74 ne: 28-01-2011, 09:14:03
merzi
 

Cila fjale kërkohet ?

Nisur nga Vendori

Postimi i fundit 19-06-2007, 17:37:05
nga Elegance
Fjale me Asocim.

Nisur nga Elegance

Postimi i fundit 27-12-2010, 10:46:53
nga +ERELA+
Fjale me Rime.

Nisur nga Elegance

Postimi i fundit 17-05-2012, 13:40:13
nga Mishel...............
Transformoni fjalen ne nje fjale tjeter....

Nisur nga stalion

Postimi i fundit 07-12-2007, 21:07:47
nga ibraim
Fjalë e fshehur brënda një emri

Nisur nga argonaut

Postimi i fundit 17-12-2008, 22:25:44
nga Oqeani