×

Fjale qe nuk permbajn shkronjen ~A~...

Fjale qe nuk permbajn shkronjen ~A~...

· 440 · 8276

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#75 ne: 28-01-2011, 16:50:08
pse

 • Postime: 1437
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#76 ne: 28-01-2011, 20:40:48
Korrupsion

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#77 ne: 29-01-2011, 18:17:05
nderrim qeverie?  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#78 ne: 04-02-2011, 08:25:58
pushteti i popullit :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#79 ne: 04-02-2011, 13:40:09
...jo un kryeminister dhe ti kryetare e perlamentit... :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#80 ne: 05-02-2011, 09:43:19
opozite minorene

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#81 ne: 06-02-2011, 23:58:19
u prish dynjoja... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#82 ne: 07-02-2011, 08:51:58
jom njishe 1 :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#83 ne: 07-02-2011, 15:26:20
boll u vetknoqe o erela... :D :engjell:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#84 ne: 08-02-2011, 09:13:37
jom yll bote :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#85 ne: 08-02-2011, 11:25:40
edhe mu si kjo siper ngelen duke me kujtu se jom hot i bukur i hijshem jshtzkonisht sexy dhe hot... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#86 ne: 08-02-2011, 13:10:03
opo lene mo :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#87 ne: 09-02-2011, 00:36:47
po po nje gje qe e kom e kom ti me pe dhe live dhe me the bukuri e rrolle kjo... :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#88 ne: 09-02-2011, 08:42:24
ste kom genjy mer dreq jo :P

 • Postime: 4227
Charlie
#89 ne: 09-02-2011, 12:16:28
Mos genje njerzit mi ti :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#90 ne: 09-02-2011, 12:56:41
shih dreqi foli :D

 • Postime: 4227
Charlie
#91 ne: 09-02-2011, 12:59:57
Kush eshte dreq mi ? :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#92 ne: 09-02-2011, 13:03:13
Bukuroshe :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#93 ne: 09-02-2011, 13:05:10
ti je mer dreq.

charlie t bej 1 pyetje ?

 • Postime: 4227
Charlie
#94 ne: 09-02-2011, 13:05:36
Bej mi bej

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#95 ne: 09-02-2011, 13:06:54
sa vjec je ? mos genje te lutem.

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#96 ne: 09-02-2011, 13:08:33
Deligt.. :D

 • Postime: 4227
Charlie
#97 ne: 09-02-2011, 13:11:38
sa vjec je ? mos genje te lutem.Nese ti nuk ke genjy edhe une aq kom :D :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#98 ne: 09-02-2011, 13:12:31
Jo me shkronjen ...aa  ^o)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#99 ne: 09-02-2011, 13:13:44
s't kom genjy aq jam :P
 

Cila fjale kërkohet ?

Nisur nga Vendori

Postimi i fundit 19-06-2007, 17:37:05
nga Elegance
Fjale me Asocim.

Nisur nga Elegance

Postimi i fundit 27-12-2010, 10:46:53
nga +ERELA+
Fjale me Rime.

Nisur nga Elegance

Postimi i fundit 17-05-2012, 13:40:13
nga Mishel...............
Transformoni fjalen ne nje fjale tjeter....

Nisur nga stalion

Postimi i fundit 07-12-2007, 21:07:47
nga ibraim
Fjalë e fshehur brënda një emri

Nisur nga argonaut

Postimi i fundit 17-12-2008, 22:25:44
nga Oqeani