Fjale Shqip...me shume se 10 shkronja - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fjale Shqip...me shume se 10 shkronja

Fjale Shqip...me shume se 10 shkronja

· 120 · 6727

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 21-12-2010, 23:33:15
Fishekzjarret..

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 27-12-2010, 10:29:54
domosdoshmerisht ( 14 shkronja :D )

pa te shohim do gjeni ndonje me te gjate :D :P

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 27-12-2010, 10:36:56
mrrekullueshme

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 27-12-2010, 14:11:13
kooperativistja  :P me 15 shkronja tani gjeni ju me 16  :)

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#4 ne: 27-12-2010, 14:15:11
otorinolaringologji

18 shkronja..... :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 27-12-2010, 16:27:29
komplimente  :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 28-12-2010, 09:09:10
Dermatovenerologjia (18 shkronja) :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 28-12-2010, 09:11:25
ose gastroenterologjia

 por per mendimin tim te mos i futemi mjeksise se ato jane fjale latinisht dhe jo shqip, e mund te gjejme dhe me 20 shkronja e siper por meqe tema eshte mbi 10 por fjale shqipatre mendoj ti permbahemi temes.

si thoni?

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 28-12-2010, 09:16:12
Zevendeskryeministe r (20 germa)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 28-12-2010, 09:22:28
Antikushtetueshmeri sht (22 germa)

Revolucionarizimeve .

Thashethemexheshka.

Elektromagnetivitet it:D :D sdo gjeni me te gjata se keto :D e sa ti shkruaja disa here i thashe te gjitha njekohesisht :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 28-12-2010, 09:30:51
 Meteorologjia

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 28-12-2010, 09:42:46
Makroekonomia...:P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 28-12-2010, 17:22:01
intelektual :)

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 29-12-2010, 08:47:50
trashigimi

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 29-12-2010, 19:57:19
shtatexhuxhat  :)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 31-12-2010, 09:27:36
  Serioziteti

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 31-12-2010, 15:32:10
sinqeriteti

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 04-01-2011, 11:31:07
nentembedhjete

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 04-01-2011, 11:35:47
pergjithesisht

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 04-01-2011, 13:16:13
Atdhetarizem

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 06-01-2011, 08:30:15
ATDHEDASHURIA

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 06-01-2011, 10:41:48
transparente

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 06-01-2011, 17:14:56
frigoriferi

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 09-01-2011, 19:47:41
Lavastovilja

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 10-01-2011, 09:41:42
gjeneratori

Temat e fundit