×
Hyrja
Profili

Gjeegjeza

Gjeegjeza

· 487 · 72707

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull
emsi
#125 ne: 05-06-2005, 16:15:39
Ada ndersa deti ka ne fund ka i.E di qe e gjetttea se e kan then njeher kete. :P

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull
emsi
#126 ne: 05-06-2005, 16:22:29
Kur ta ve ty sta nxe,
kur ta heq ty te vjen keq.

He kush eshte !!!!!


E gjeni dot???  ;)

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#127 ne: 05-06-2005, 18:14:16
Emsi te lumte e gjete, por une spo gjej dot kete tenden :(
Eshte gje materiale apo abstrakte?

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull
emsi
#128 ne: 06-06-2005, 21:24:05
O ada pohec moj se nuk eshte e veshtire .
Nuk eshte gje e keqe ,kaq mund te them!!!!
NQS jeni te mundur po e them vet!!!
Po hec se ske lezet qe ta them vete!!
 ;) ;) ;)

 • Postime: 23
majmuni
#129 ne: 24-06-2005, 11:03:34
as nuk hahet e as nuk pihet , ne xhep vihet me .

me kanar peshohet dhe me sy nuk numerohet hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#130 ne: 20-07-2005, 07:40:19
as nuk hahet e as nuk pihet , ne xhep vihet me .

me kanar peshohet dhe me sy nuk numerohet hmmmmm: hmmmmm:
floriri?                    

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#131 ne: 20-07-2005, 07:40:58
Kur ta ve ty sta nxe,
kur ta heq ty te vjen keq.

He kush eshte !!!!!


E gjeni dot??? ;)
e veshtire nuk e gjej dot

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#132 ne: 20-07-2005, 07:43:05
i lexova te gjitha me pelqyen po ka plot qe jane pa pergjigje prandaj i lutem postuesve te shkruajne pergjigjet se u bera shume kurioze. te them edhe une nje?

schvarzeneger e ka te gjate
madona nuk ka fare
papa e ka po nuk e perdor,
burri ia fal gruas kur martohen ;)

 • Postime: 122
oera l
#133 ne: 20-07-2005, 23:26:31

Gjinia:


    : Gjeegjeza
« Përgjigjja #123 në: 04 Qershor, 2005, 21:27 »  

--------------------------------------------------------------------------------
Gjeni kete tani:

Cfare ka deti ne fund???????  
 
 deti ne fund ka   TI
 

 • Postime: 44
 • Gjinia: Mashkull
Dino33
#134 ne: 21-07-2005, 19:19:30
i lexova te gjitha me pelqyen po ka plot qe jane pa pergjigje prandaj i lutem postuesve te shkruajne pergjigjet se u bera shume kurioze. te them edhe une nje?

schvarzeneger e ka te gjate
madona nuk ka fare
papa e ka po nuk e perdor,
burri ia fal gruas kur martohen ;)
[/quo
i lexova te gjitha me pelqyen po ka plot qe jane pa pergjigje prandaj i lutem postuesve te shkruajne pergjigjet se u bera shume kurioze. te them edhe une nje?

schvarzeneger e ka te gjate
madona nuk ka fare
papa e ka po nuk e perdor,
burri ia fal gruas kur martohen ;)

Mbiemri

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#135 ne: 22-07-2005, 04:47:53
sa shpejt e gjeteeeeeee:O

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull
emsi
#136 ne: 22-07-2005, 22:17:59
e veshtire nuk e gjej dot
Pershendetje meqense nuk e gjeni dote kete po e them vet.
Ahere pergjigja eshte UNAZA

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#137 ne: 23-07-2005, 03:39:59
s'me kishte shkuar mendja :O
e verdhe ne te kuqe hunden pipiruqe,
vitamina plot, a e gjeni dot? :D

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull
emsi
#138 ne: 27-07-2005, 11:15:19
karrota lol  :P

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#139 ne: 28-07-2005, 04:09:44
LOL LOL LOL ishte nje cike per beba ëë?

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull
emsi
#140 ne: 28-07-2005, 09:19:09
ishte nje cike per beba ëë?
LOL Jo i cik po tamam se qe 4 vjec e kam degjuare nejse lol

Buza ime te buza jote,

Gishti im te vrima jote!!!!

He e gjeni dot??
Nuk eshte banale ok! ;)

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#141 ne: 29-07-2005, 09:20:18
filxhani kafese :D
mishel
#142 ne: 29-07-2005, 13:05:43
ulur ne gjunje
shtyn perpara
hyn i gjata tek e cara


Cfare eshte?????

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull
emsi
#143 ne: 29-07-2005, 18:37:59
mos eshte gje ajo gjeja qe mbylle porten (llozi me duket) nuk me kujtohet
mishel
#144 ne: 31-07-2005, 09:31:36
pershendetje emsi!!! nuk eshte llozi...por je shume afer!!! por ju takon juve ta gjeni!!

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull
emsi
#145 ne: 31-07-2005, 13:17:07
shyli pastaj
di une lol
mishel
#146 ne: 31-07-2005, 14:01:54
jo...as ai..ok po e them...CELSI

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull
emsi
#147 ne: 31-07-2005, 14:48:37
FILLON ME K MBARON ME i
TE GJITHA VAJZAT E KAN ZILI??
HE KUSHE E GJEN??
mishel
#148 ne: 01-08-2005, 02:04:29
Ne mos u gabofsha...Kreheri??
mishel
#149 ne: 01-08-2005, 08:06:13
Emsi..jo se mu kujtua..eshte "Kremi"....dhe nuk ka diskutim..haa