×
Hyrja
Profili

Gjeegjeza

Gjeegjeza

· 487 · 72708

 • Postime: 1937
Rrushja
#50 ne: 25-04-2005, 08:12:44
hahhahahhahahhahahh ahhahahhahhahahhahh ahhahah shiko shiko atu mrapa se do kesh lol

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#51 ne: 25-04-2005, 10:11:28
Mirë mirë e gjeta dikur dhe tash jam plot xhepa me 10 euro asi 10 pikë. ;)
A ke ndonjë tjetër gjegjëzë oj Rrushe? :)

 • Postime: 1937
Rrushja
#52 ne: 25-04-2005, 19:52:35
ka qen nje makin me dru e mbushun dhe asaj makine ja desht me kalu ne nje tunel po tuneli nuk e ka zen se ka pas shum dru me kalu ka kalu po si ka kalu?

 • Postime: 18
DarK_BeautY
#53 ne: 25-04-2005, 19:57:49
ok po e them n nje....


nje tren elektrik niset nga nju jorku poshte ne florida pastaj nga florida, nisetper ne kaliforni pastaj ne texas, e me pas ik ne kanada,,, tani cfar drejtimi kishte tymi i trenit?

 • Postime: 58
Eliza
#54 ne: 25-04-2005, 20:27:29
treni elektrik nuk ka tym :P

 • Postime: 58
Eliza
#55 ne: 25-04-2005, 20:28:26
e gjeta apo jo

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#56 ne: 25-04-2005, 22:32:39
ka qen nje makin me dru e mbushun dhe asaj makine ja desht me kalu ne nje tunel po tuneli nuk e ka zen se ka pas shum dru me kalu ka kalu po si ka kalu?
Ka kalu pa dru. E kanë shkarkuar njëherë nga drutë. :d

 • Postime: 1937
Rrushja
#57 ne: 26-04-2005, 07:56:05
jo mor macok  ka kalu me te gjitha drut  edhe ti sa shkurt i bie po ai per dru e ka ba tan ate pun lol
nuk e gjete

 • Postime: 1937
Rrushja
#58 ne: 26-04-2005, 08:31:27
eliza bravo..... e gjete keke e mencur
jo si ky macoku qe paska mendjen ver per minje:P

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#59 ne: 26-04-2005, 11:43:57
Unë më shumë bëra shaka zemër. Kurse ku e din ti që Eliza ishte e saktë në gjëegjëzën që nuk e ke dhënë ti? Hhehehehehhe. Edhe ti mendtë te lepujt i ke. :P

 • Postime: 58
Eliza
#60 ne: 26-04-2005, 13:09:45
Macku nr. tregoe pra se jam shum kurioze  te shohim se cfar pergjigjje  esht

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#61 ne: 26-04-2005, 13:34:31
Nuk thashë që e di unë. Sepse nuk e kam  dhënë unë enigmën. Edhe unë mendoj se ti je e saktë por më së miri e din ai që e dha gjëegjëzën (DarK_BeautY). :)

 • Postime: 58
Eliza
#62 ne: 26-04-2005, 14:31:11
 :) me fal nuk e kam par mir mendova se ti e the

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#63 ne: 26-04-2005, 14:43:23
Nuk ka problem. :)
E presim atë Beauty të na tregojë. Megjithëse edhe unë jam më se i sigurt që je e saktë.
Nëse ke ndonjë gjëegjëzë Eliza lirisht na e mundo pak kryet. :)

 • Postime: 58
Eliza
#64 ne: 26-04-2005, 15:26:26
po aty esht problemi se vet nuk di asnje te tregoj

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#65 ne: 26-04-2005, 19:28:28
ANi de nuk është tragjike. Qe po të jap zemër. As unë s'di. A po ndihesh më mirë tash? :d

 • Postime: 58
Eliza
#66 ne: 27-04-2005, 07:49:43
tash edhe me keq ndihem :P

 • Postime: 1937
Rrushja
#67 ne: 27-04-2005, 08:08:57
he mor ju qa prisni pse nuk e gjeni gjegjezen time ??????????????????

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#68 ne: 27-04-2005, 11:01:52
Unë valla NUK E DI.
Nashta e din Eliza Hoxha ose Eliza Dushku,. Njëra prej këtyre të dyjave duhet të jete më e zonja. ;)

 • Postime: 18
DarK_BeautY
#69 ne: 28-04-2005, 12:05:28
eliza e ke gjet maj naqe urime..sinerrrrr po ku je ma... hugsss

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#70 ne: 28-04-2005, 13:05:15
Qe bre ku jam po pse çka? Hugsssssss. :) perq

 • Postime: 18
DarK_BeautY
#71 ne: 28-04-2005, 16:26:45
a je ti me njofte mar?

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#72 ne: 28-04-2005, 18:22:10
S'të kuptova më fal.

 • Postime: 1937
Rrushja
#73 ne: 28-04-2005, 19:01:41
lene macok se don me te ngaterru kjo ty se kjo te njef ty prandaj lol

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#74 ne: 28-04-2005, 19:10:17
Ashtu ma mori mendja edhe mu po s'mund ta nxirrja dot fillin e fjalëve. Por për t'u siguruar e pyeta edhe një herë. :)