×
Hyrja
Profili

Gjeegjeza

Gjeegjeza

· 487 · 72709

 • Postime: 1937
Rrushja
#75 ne: 28-04-2005, 19:22:30
asht ne nje forum tjeter ajo lol
he qoku na thij naj gjegjez se timen ala nuk e keni gjet

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#76 ne: 28-04-2005, 19:26:50
Jo valla tënden veç lirisht mund ta thuash përgjigjen se kot askush nuk po e gjeka.
Unë nuk di gjëegjëza. Mua s'më pëlqen të marr diku dhe ta paraqes këtu një gjëegjëzë që nuk e kam gjetur unë vetë.
Nëse je e disponuar për lojëra hajde te loja "Kush është në foto?" :)

 • Postime: 1937
Rrushja
#77 ne: 28-04-2005, 19:30:30
okkkkk pras mor naq a thu tiiiii

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#78 ne: 28-04-2005, 19:33:10
Atëherë të pres atje.
Vetëm thuaje përgjigjen dhe besoj se vjen ndokush tjetër të japë një gjëegjëzë tjetër. :)

 • Postime: 1937
Rrushja
#79 ne: 28-04-2005, 19:36:47
po e them une nje pra edhe kyt gjene lol
dy hajduda shkuan te  nje moll per te vjell molla po aty per molll ishte lidhur nje qen  po si i moren mollat hajdudat ?????????

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#80 ne: 28-04-2005, 19:38:41
E kanë vrarë qenin qy. :P
E pse nuk e tregove përgjigjen në gjëegjëzën që s'e gjeti askuh?

 • Postime: 109
Shkodrane^
#81 ne: 28-04-2005, 19:39:59
hahahahhaa lol

a e them un aa?

 hajt s epo e tham


 kta e bajn qenin me u sjeell rrumullak pems, edhe kur i shkurtohet zingjiri qenit marrin mollat he maj a e gjeta

 • Postime: 1937
Rrushja
#82 ne: 29-04-2005, 18:15:27
hajt kinaaaaaaaaaa ..... e din vet ti se ke fmi i kalum lol

 • Postime: 58
Eliza
#83 ne: 03-05-2005, 18:02:18
 edhe un  nuk e gjej dot kte...  Rrushja 1 me te leht  

 • Postime: 58
Eliza
#84 ne: 05-05-2005, 14:35:53
ndoshta i kan dhen qenit me ngren  buk edhe kshu qe kto i kan mar mollat  ka qen  qeni i hunet per buk  LOL

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#85 ne: 05-05-2005, 14:42:36
Hahhahahahaha, ndoshta e ke mirë Eliza. LOL
Po presim ta konfirmojnë. :)

 • Postime: 58
Eliza
#86 ne: 05-05-2005, 14:44:28
edhe un ate pres po ja Rrushen nuk e kemi ktu duhet te presim ca :)

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#87 ne: 05-05-2005, 14:49:44
Eliza  besoj se e ke gjet un jam 90 % i sigurt qe esht ajo pergjigja

Por po e them dhe un nje
Pse zezakja mban rrip te bardh ??

 • Postime: 58
Eliza
#88 ne: 05-05-2005, 14:51:33
duhet te mendohem pak :)

 • Postime: 58
Eliza
#89 ne: 05-05-2005, 14:52:36
mos esht pergjigja se esht shum e zez  apo

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#90 ne: 05-05-2005, 14:55:17
jo Jojo: Jojo:

 • Postime: 58
Eliza
#91 ne: 05-05-2005, 14:57:08
STALoNE nuk e gjej dot u dorzova  :D

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#92 ne: 05-05-2005, 14:58:25
po ta them ne privat me lejon ?se te tjeret skan dhen akoma pergjigje

 • Postime: 58
Eliza
#93 ne: 05-05-2005, 14:58:59
OK MA THUAJ

 • Postime: 58
Eliza
#94 ne: 05-05-2005, 15:07:57
STALoNE  per se fraeri mban openga? lol

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#95 ne: 05-05-2005, 15:10:12
nuk kam koh per mendim se me duhet te iki qe kshu po dorzohem ma thuaj ne privat

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#96 ne: 05-05-2005, 15:11:05
por nje pergjigje po e jap sa per te qen ne loj

per te qen me frajer LOL

 • Postime: 58
Eliza
#97 ne: 05-05-2005, 15:13:55
po ne privat te tregova :)

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull
trancefan3
#98 ne: 06-05-2005, 11:20:06
22 gomere germojne nje shqere :(
come on

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#99 ne: 07-05-2005, 06:57:45
po gjeni more njeren pastaj tregoni nje tjeter