×
Hyrja
Profili

Gjeegjeza

Gjeegjeza

· 487 · 73216

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

ne: 24-04-2004, 02:17:57
Porsi lemsh eshte rrumbullak,
mot e jete sillet qark,
pa benzin shkon e vjen,
kur leviz askush s'e ndjen
Eshte plake sa s'tregohet,
por nuk lodhet es'ankohet

He kush e gjen?  ;D
« Editimi i fundit: 26-11-2004, 02:54:50 nga angeldeviled »

 • Postime: 553

#1 ne: 16-05-2004, 10:48:56
Gjejeni si bie zilja e Shtepise se Bardhe?

 • Postime: 553

#2 ne: 17-06-2004, 10:28:48
Meqe kaloi nje muaj dhe ju ende nuk dini se si bie zilja e Shtepise se Bardhe;), po ua them une:
 KLIN - TON!

 • Postime: 8

#3 ne: 05-07-2004, 14:47:49
ai lemshi i bardhe  a mos eshte dielli

 • Postime: 331

#4 ne: 06-08-2004, 15:31:12
          Kot  mos e nxirr
         ..dhe pa fitore mos e fut

      cfare eshte? ...... :lalala

 • Postime: 331

#5 ne: 07-08-2004, 11:28:37
...he jeni te mundur ?  :lalala

 • Postime: 331

#6 ne: 08-08-2004, 09:39:00
ok,ska gje po e them vete.
SHPATA..kot mos e nxirr nga brezi dhe ..pa fitore mos e fut ne brez!
..mua me ka shkuar ne mendje se kjo ndoshta vlen edhe per stilografin.
Pse nuk eshte si shpate?
...mjaft te dish ta vertitesh, apo jo... :P

 • Postime: 73
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 01-09-2004, 17:42:17
qka eshte nje sen qe han teposht e qet perpjet
kush e din le te urdheroj tung tung
« Editimi i fundit: 27-09-2004, 05:27:39 nga Maestro »

#8 ne: 13-09-2004, 18:48:39
qka eshte nje sen qe han teposht e qet perpjet
kush e din le te urdheroj tung tung

Un se di ??? Po ju e dini :D :D

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 13-09-2004, 21:46:29
as une se di ate .....po ju e dini kte
Gishti im tek vrima jote ....buza ime tek buza jote ..ca eshte ajo ????(nuk eshte dirty  :lalala)

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 13-09-2004, 22:35:44
as une se di ate .....po ju e dini kte
Gishti im tek vrima jote ....buza ime tek buza jote ..ca eshte ajo ????(nuk eshte dirty  :lalala)
Aha mos ma luni filxhanin!!!!!!!!!

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 14-09-2004, 19:14:55
as une se di ate .....po ju e dini kte
Gishti im tek vrima jote ....buza ime tek buza jote ..ca eshte ajo ????(nuk eshte dirty  :lalala)
Aha mos ma luni filxhanin!!!!!!!!!

Ti shtije njeher Faull kushe di na e gjen kete gjeegjeze :D :D

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 14-09-2004, 22:00:01
as une se di ate .....po ju e dini kte
Gishti im tek vrima jote ....buza ime tek buza jote ..ca eshte ajo ????(nuk eshte dirty  :lalala)
Aha mos ma luni filxhanin!!!!!!!!!
E gjete eee?  :P  hajde na thuaj ti na nje neve  :occ

 • Postime: 73

#13 ne: 15-09-2004, 21:39:08
cani ,dmth e ha nga poshte dhe e nxjerr nga lart ai qe e ha apo del nga lart gjeja qe e ha,lol, se marr vesh.
po e vras mendjen either way po se gjej dot :P

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 16-09-2004, 04:56:11
Epo tani tema eshte hapur per gjeegjeza edhe ka vetem 2 ca behet keshu o njerez :zjarr....
Tregoni pra ndonje se mua sme kujtohen po ja u kisha thene!!! Po ashtu mbylleni temen fare! :pafshim

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 21-09-2004, 08:39:10
Po ja o bojaxhi mos u bej merak ti se sa te me kujtohen edhe mua ....aty jam une  ;)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 25-09-2004, 08:26:18
Ja nje nga une : merre me tak tak merre me ti tik
kater kembe i kish
gje e gjalle sish
cfare eshte??

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 25-09-2004, 19:05:19
Ja nje nga une : merre me tak tak merre me ti tik
kater kembe i kish
gje e gjalle sish
cfare eshte??

Un se gjej dot jam Dorezuar  :??? :???

#18 ne: 25-09-2004, 19:08:24
ORA :)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 26-09-2004, 00:46:18
Zhade lol

Gjumashi jo nuk eshte ora

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 21-10-2004, 04:21:22
Ja nje nga une : merre me tak tak merre me ti tik
kater kembe i kish
gje e gjalle sish
cfare eshte??

Tavolina?

PS: uen di nje gjagjeze qe eshte pothuajse e tille po se mbai mend ekzakt ne qoftese eshte ajo.

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 21-10-2004, 04:23:06
Lesh jasht lesh brenda torrollaku futet brenda?
Cfar eshte?

PS: Seshte gje e keqe.  Me besoni.

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 27-10-2004, 00:45:28
 :lalala
si del macja
nga pusi

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 27-10-2004, 00:51:39
a e gjeni dot
nje patok dymbedhjet pata gjashtedhjet biba i ndjeki prapa ><

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 28-10-2004, 20:30:52
e lagur

Temat e fundit