×

GJEJE FJALEN...

GJEJE FJALEN...

· 102 · 3598

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#50 ne: 27-09-2010, 20:31:03
lilly hajt hidhe tani nje fjale te lehte  :)

 • Postime: 126
Lilly
#51 ne: 27-09-2010, 20:33:43
Gimi, po jap edhe nje sqarim ........ka jetu buze liqenit...........m base jo mu ne buze te liqenit ama :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#52 ne: 27-09-2010, 20:41:21
Llazar Gusho! :-[

Frut: _ a _ _ f _ rr _ :P

 • Postime: 126
Lilly
#53 ne: 27-09-2010, 20:43:27
Bingo :P


Manaferra?

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#54 ne: 27-09-2010, 20:47:26
po ti Lilly bo sikur mendohu nga nji çik na le rradhe dhe ne te tjerreve :P

 • Postime: 126
Lilly
#55 ne: 27-09-2010, 20:49:19
 :-[ :-[ :-[    :P

Ta fali rradhen time dhe do mendohem shume tani :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#56 ne: 27-09-2010, 20:57:34
ok fenks....ata bojm icik me te veshtir  :)   A- - - - - - - M  qytet ne europë   

 • Postime: 126
Lilly
#57 ne: 27-09-2010, 20:58:52
Ne Holande? :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#58 ne: 27-09-2010, 21:04:26
po ne ajax  e sakte fare spaska qen e veshtir hic :P     hudhe nje fjale ashtu si te kam thene me lart :)

 • Postime: 126
Lilly
#59 ne: 27-09-2010, 21:07:23
Shume ishte  e veshtire...ende po mendohem  :D........nderkohe derisa une  e gjej mos rri as ti kot, gjeje kete :kengetar shqiptar


A- - - -    S - - - - - - - -   ;)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#60 ne: 27-09-2010, 21:28:52
ajo germa S esht mire aty apo ?  se emrin e gjeta ardit :)

 • Postime: 126
Lilly
#61 ne: 27-09-2010, 21:31:43
Hahahhahahahhaha , mire e ke fillu me A, por tjerat s'i ke mire :P......mbiemrin i tij fillon me shkronjen S  ;)

Eshte vlonjat

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#62 ne: 27-09-2010, 21:39:10
e gjeta  Alban Skenderaj oleeee :)   ?     

 • Postime: 126
Lilly
#63 ne: 27-09-2010, 21:39:42
Hahhahaaha rradha jote  ;)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#64 ne: 27-09-2010, 21:49:29
ok  nje tlehte :)     - - D - -    esht e domosdoshme per ne plazh por edhe kur?  :)

 • Postime: 126
Lilly
#65 ne: 27-09-2010, 21:54:23
 (?)

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#66 ne: 27-09-2010, 21:56:26
ok  nje tlehte :)     - - D - -    esht e domosdoshme per ne plazh por edhe kur?  :)

Cadra


Mjet ndezes .a....u

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#67 ne: 27-09-2010, 22:02:09
ja goca e shkathet e gjeti paf paf bravo adrenalina :P......cakmaku ?

 • Postime: 126
Lilly
#68 ne: 27-09-2010, 22:03:31
Me shpetoi dhe mua qe mos t'mundohem shume :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#69 ne: 27-09-2010, 22:11:25
po se ti do i gjesh te tera hajt mos u merzit se loja vazhdon :)      ku e lam :P

 • Postime: 126
Lilly
#70 ne: 27-09-2010, 22:12:25
Adrenalina, ku e le? :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#71 ne: 27-09-2010, 22:25:15
Adrenalina para se te ikesh me flejt gjume  na thuaj a ishte CAKMAKU ? Qe te vazhdojme lojen se shtatanik kush pret deri neser :P

 • Postime: 126
Lilly
#72 ne: 27-09-2010, 22:25:58
Vazhdo Gimi ti atehere  ;)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#73 ne: 27-09-2010, 22:43:55
nje  tveshtir :)    SH- - - - - I    ngjyre e kuqe dhe e zeze shum e longshme kur e fut ne goje?  :)...

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#74 ne: 27-09-2010, 22:50:50
shalqiri
 

Gjeje kodin

Nisur nga Oqeani

Postimi i fundit 10-06-2019, 13:28:20
nga Charlie
Gjeje fjalen..

Nisur nga BESIM

Postimi i fundit 04-10-2010, 12:56:00
nga ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
gjeje fjalën

Nisur nga notorious

Postimi i fundit 29-11-2007, 08:06:17
nga Elegance