Gjeje fjalen.. - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeje fjalen..

Gjeje fjalen..

· 270 · 22167

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

ne: 17-03-2005, 16:28:02
shenon germat te ndara dhe te perziera, me paramendim te ndonje fjale..

shemb.   t e r y z i   --   zeriyt


« Editimi i fundit: 28-09-2010, 12:19:38 nga M A X »

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

#1 ne: 17-03-2005, 16:28:09

a h o z d v

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-03-2005, 16:39:52
vazhdo

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

#3 ne: 17-03-2005, 16:42:26
e h o n s

ps. duhet lene fjale me germa te ndara dhe te perziera..  ;)

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-03-2005, 16:45:44
sheno

r o m u t s i f

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

#5 ne: 17-03-2005, 16:52:29
forumist


k u r b u

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 17-03-2005, 17:01:28
bukur

a t i l i e r i n

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

#7 ne: 17-03-2005, 17:10:37
(thuaje, se nuk e gjej dot :-[)

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 17-03-2005, 17:16:15
 :D :D >< >< >< :hahaha :hahaha

ilirianet

jegin

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 17-03-2005, 17:18:27
( po me te medha dhe me theks tek i-ja )

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

#10 ne: 17-03-2005, 17:21:15
(per zotin fjalen ILIRIANET doja ta thoja, po thash mund te jete gabim :P..nejse)


gjeni

s d r n y e h

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 17-03-2005, 17:28:53
 <> <> <>

ndryshe

resep

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

#12 ne: 17-03-2005, 17:29:51
(sepse asnjeher nuk kam degjuar te thuhet ILIRIANET ;),por vetem ILIRET)

perse


j s n e e

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 17-03-2005, 17:32:56
( ilirianet ishin cunat dhe gocat e ilireve )

s u h q e j e b z e

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

#14 ne: 17-03-2005, 17:44:59
(ksaj rradhe skam idene fare...)

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 17-03-2005, 17:52:42
( thashe te te jepja nje .. )

buzeqeshje

nejse ...  b o t e d

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

#16 ne: 17-03-2005, 17:56:19
dobet


t l e e i s m h  

(une  ;))

(mfal)
« Editimi i fundit: 17-03-2005, 18:35:35 nga BESiM »

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 17-03-2005, 18:20:26
 ( shiko se mos ke harruar ndonje germe )

 • Postime: 44
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 19-03-2005, 10:15:03
dobet


t l e e i s m h 

(une  ;))

(mfal)

Lehtesim

reprimseim

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 19-03-2005, 10:24:41
permiresim

s e t d i p r e n

 • Postime: 44
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 19-03-2005, 10:27:05
permiresim

s e t d i p r e n

President

ndevos

 • Postime: 420
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 19-03-2005, 10:33:17
vendos

glerluar

 • Postime: 44
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 19-03-2005, 10:42:38
Citim nga: olsion

glerluar

rregullaahikurisr

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 21-03-2005, 19:37:23
Mos pahiri është I SHKRUARI?
Ose shiko a i ke mirë shkronjat. :)

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#24 ne: 21-03-2005, 21:06:42
ah i krisur :D

Temat e fundit