×

Gjeni titullin e filmit

Gjeni titullin e filmit

· 124 · 8883

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#100 ne: 04-11-2005, 19:31:59
Se kuptoj si eshte i huaj...po titulli ne shqip?

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#101 ne: 04-11-2005, 20:57:34
Eshte i huaj, dhe titullin e shkruajta sic e perkthejne TV Shqiptare. Kam shume vite pa e pare

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#102 ne: 04-11-2005, 22:20:23
Ohhh ok Tribbiani

Hmmm lets see hmmmmm:....Herkuli i pamposhtur???..hihi..

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#103 ne: 05-11-2005, 01:55:49
Ahahahahaha e gjete

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#104 ne: 05-11-2005, 17:11:59
Oh wow i did?!?!?

Ok how about this one

M _ , _ _ _ , _ _ _ , _ _ _ _ _ , _ _ _ _ _ _ G

American

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#105 ne: 05-11-2005, 18:57:00
Pak ndime o Ina a mundesh?

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#106 ne: 05-11-2005, 20:32:08
Po si jo anything for u.. :P

My, _ _ _ , _ _ _ , _ _ _ _ _ , _ _ _ _ _ nG

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#107 ne: 08-11-2005, 20:03:25
Akoma se ka gjet njeri??? Uaaaa...ok eshte film shume funny..dhe artistja krysesore gjithashtu ka shkruar dhe filmin.

My,_ _ _ , F _ _, _ _ _ _ _ , _ _ _ _ _ nG

 • Postime: 222
e dashur
#108 ne: 09-11-2005, 08:54:51
Kam nje miniverejtje:
A ka mundesi te na e japesh titullin e filit te perkthyer?
Plz.

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#109 ne: 09-11-2005, 16:49:54
Kjo nuk eshte verejtje eshte kerkese.....se te rregullat nuk thote qe duhet te jet sesben ne shqip ose i perkthyer..po nejse...eshte pak e veshtire per ky perkthyer ne shqip ama...ske per ta kuptuar hic..po ja

Da _ _ _ , _ _ _ ,e_ , _ _ _ _ _ , _ , _ _ _ _ _ _ , _ _ _ , _ _ _ k E

Shpresoj te te ndihmoje..

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#110 ne: 09-11-2005, 16:54:06
Ina, e para, akoma nuk eshte gjetur ai filmi qe ke postuar me lart, te gjendet njehere ai filmi me lart, pastaj posto filmin e ri. E dyta. Kjo qe postove tani, titull filmi eshte, apo eshte ndonje pjese filmi, se si shume e gjate eshte, dhe se ke cilesuar eshte film shqiptar apo jo???

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#111 ne: 09-11-2005, 16:57:57
O lali a lexove me lart ti??Me kerkoi ta perktheja tjetra...eshte i njejti film por ne shqip tani....thashe qe shte veshtire per tu perkthyer..prandaj eshte kaq i gjate

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#112 ne: 09-11-2005, 16:58:58
Ahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa shqip aq i gjate?

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#113 ne: 09-11-2005, 17:00:57
po praaaaaa......e di qe je i cik i trashe po prape......lots of love...muahhhhhh :-* :X :-*

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#114 ne: 11-11-2005, 20:49:09
C'mon guyz!!!

Akoma se keni gjet??? Ku eshte Lina ose E dashur?? Duhet ta gjeni sesben....

 • Postime: 222
e dashur
#115 ne: 12-11-2005, 07:52:02
C'mon guyz!!!

Akoma se keni gjet??? Ku eshte Lina ose E dashur?? Duhet ta gjeni sesben....

Po na thuaj ndinje aktor protagonist,,,, keshtu smundem...

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#116 ne: 12-11-2005, 19:37:25
Ok forget it..po jua them

My big fat greek wedding

 • Postime: 222
e dashur
#117 ne: 14-11-2005, 07:34:13
Ok forget it..po jua them

My big fat greek wedding
Tani e kam parasysh se per ke film thua....
Por kam frike se nuk perkthehet tamam asthu sic na e ke dhene ti opsion...
Me duket ky eshte nje film eme ate aktorin e gjate (qe luan tek "Serendipity") qe e jep shpesh Digit-alb dhe pertkthehet thjesht,:
Dasma ime greke....

Tani na jep nje film pak me te njohur, ndonje Oskar , si thua...

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#118 ne: 14-11-2005, 18:40:30
Une nuk jetoj ne shqiperi dhe as nuk kam programe shqiptare ktu ...kshuqe se kam idene si perkthehen....

 • Postime: 64
gesa1900
#119 ne: 17-11-2005, 12:01:15
B--- ---- ---E


eshte film shqiptar

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#120 ne: 17-11-2005, 16:07:53
Beni ecen vete?

 • Postime: 222
e dashur
#121 ne: 22-11-2005, 13:11:51
Po jap une nje titull tani. Shqiptar.
F------/ - / --j
Capkenja
#122 ne: 03-11-2006, 20:36:23
ka A -ne mes ?

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull
Lumlumi
#123 ne: 09-11-2006, 03:49:12
Fëmijët e saj.