×
Hyrja
Profili

IQ-TEST - Testi Inteligjences

IQ-TEST - Testi Inteligjences

· 54 · 33397

#50 ne: 31-03-2011, 13:53:41


Ju lutem te postoni secili diagramin qe e fitoni si rezultat i iq test, ne menyre qe te vertetohet saktesia.
Ky ishte rezultati im dhe per cudi me fitoje intelegjence te jashtezakonshme

#51 ne: 18-04-2011, 23:41:20
 ^o)

#52 ne: 20-04-2011, 08:27:35
 :P

  • Postime: 3
  • Gjinia: Femer

#53 ne: 25-04-2011, 21:13:15
Temat e fundit