Jep-merr-ngjit-prit! - 233 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jep-merr-ngjit-prit!

Jep-merr-ngjit-prit!

· 5808 · 82315

#5800 ne: 21-05-2013, 10:51:18
e shejtonke

  • Postime: 12743

#5801 ne: 21-05-2013, 10:53:14
Kesulkuqe

#5802 ne: 21-05-2013, 10:56:09
Qeflleshe

  • Postime: 12743

#5803 ne: 21-05-2013, 10:56:57
shemtire

#5804 ne: 21-05-2013, 11:02:07
Rektus

  • Postime: 12743

#5805 ne: 21-05-2013, 11:05:01
Tusavit :P

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer

#5806 ne: 23-05-2013, 10:09:47
Vi te premten!

  • Postime: 27110
  • Gjinia: Mashkull

#5807 ne: 19-01-2020, 17:01:58
Tenor

Temat e fundit